Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Eлектрическо проблемче по Фаворит....


Recommended Posts

Това Фаворит не е проблемна кола,ама днес,както си карам,забелязвам,че свети лампата за зареждане и не гасне,в същото време изчезват показания на стрелката за градуси на охлаждането и стрелката на уреда за количеството бензин в резервоара....

За капак колата спря да работи на ниски обороти и при отпуснат педал на газта си изгасна.

Запалва си и гасне веднага щом отнема газ,лампата на зареждането светна,после угасна,пак светна и пак угасна,като дам на ключ-не светва,не знам дали точно в тоя ред беше- реших да не се зоря на тъмно,а да питам хората,дето ги знаят нещата.

Предпазител,маса,късо,алтернатор или какво да търся като причина за първата ми грижа от тоя род по тая колица smile012 Щях да забравя,обротомерът също спря да отчита... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По начина на описание на проблема бих те насочил на първо време да погледнеш платката с бушоните . А за алтернатора провери с мултицета дали зарежда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе разместен предпазител цялата дандания за 10 мин. :lol:

Здравейте!При Фаворитите се случва да дефектират спойките на ел.връзки от обратната страна на платката с бушоните оправят се с презапояване,тъй че е възможно при разклащането на предпазителя да сте осъществили временно контакт,който в последствие пак да прекъсне,тъй че го имайте предвид!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен, не ми свети лампичката за резерва на горивото и карам на "слух", докато стрелката стигне червения сектор, но дори и да стигне до там има още доста километри пробег. Та въпросът ми е как да сменя тази лампичка и възможно ли е тя да изгори- не е ли всъщност някакъв светодиод или да търся проблема в някой от предпазителите, а кой номер, ако някой ги знае нека каже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.