Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Желаещи за футбол на събор 2011!


Recommended Posts

Е, ти безплатно ли очакваше да е?

 

Ще се съберем 2 отбора по 7 човека- 14 човека: х 2 лева се пада.

Да, очаквах да е безплатно,както навсякъде във Варна.Записваш си час предварително и това е!

Не е проблем 2-та лева,просто останах учуден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще участвам като "кесимджия" - демек, ще кеся, ще чопля семки и ще псувам съдията /нищо лично ама нали така се прави/

 

и после бира smile027 че от семките ще ми се надуе езика smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си запазя едно возене на синята хубавица :) И после ще има много smile159 обещавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не бих отказал едно мачле, ама с няколко паузи за почивка smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си запазя едно возене на синята хубавица :) И после ще има много smile159 обещавам :)

 

ще измислим нещо smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще участвам като "кесимджия" - демек, ще кеся, ще чопля семки и ще псувам съдията /нищо лично ама нали така се прави/

 

и после бира smile027 че от семките ще ми се надуе езика smile168

Е ставаме двама smile027 Аз си осигурих играчи,ще си купя семки и всеки ще вика за отбора си,а после smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.