Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

Тези дни се наложи доста да обикалям пеша и няколко ми направиха впечатление.

Зеленикаво - ръждива 125ца, на задния паркинг на министерски съвет. По скоростния лост съдя че може да е продадена 5цата и да е сложена 4ка. 019405931.jpg

Саше, интересни снимки си направил!

Тази си е 120ка четворка, но със сменено табло с уредите и сложен надпис 125. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

Имаше табелка Skoda 125, но може и да е сменяна маската, мoже и само таблото, 125 е с кръглите уреди + оборотомер. Но за това табло коля и беся :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже, 125 е с кръглите уреди + оборотомер. Но за това табло коля и беся :)

- Без оборотомер! В Пловдив има такава- оригинал, но не е поддържана./ама те чехите са опасни имат различни модификации, но с оборотомер не съм виждал/ smile049

 

п.п.Табелки Шкода 125L имаше до преди няколко години в магазините в Пловдив. Даже баща ми си сложи на 120ката такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синя еска в овча купел

Жълта ерка в района на сити центъра smile001

 

Аз като гледам С-ките са поне 3 - виждат се и части от бяла и охра в бекграунда ;) Кой е тоз фен? Помислих си първо за Боби, ама той не е в Овча купел /ако не се е преместил/.

А за Р-ката казах ти да не спамиш, тая снимка е пускана вече - viewtopic.php?f=17&t=12746&start=75

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време, като се качвам с кучката до ГеоМилевския парк, минаваме покрай една дърта Октавия, кафява на цвят, скътана е на паркинга на един от новите блокове м/у Коперник и Венера.... Някой да знае нещичко? Доста е комплектна, и в прилично състояние за годините си, само малко е чукната отпред.. Все забравям да я снимам, ама то и каква снимка ще стане с телефона ... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време, като се качвам с кучката до ГеоМилевския парк, минаваме покрай една дърта Октавия, кафява на цвят, скътана е на паркинга на един от новите блокове м/у Коперник и Венера.... Някой да знае нещичко? Доста е комплектна, и в прилично състояние за годините си, само малко е чукната отпред.. Все забравям да я снимам, ама то и каква снимка ще стане с телефона ... smile049

 

Да не е тази? Ама тя е тъмно-червена, но пак е в този район.

010461853.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време, като се качвам с кучката до ГеоМилевския парк, минаваме покрай една дърта Октавия, кафява на цвят, скътана е на паркинга на един от новите блокове м/у Коперник и Венера.... Някой да знае нещичко? Доста е комплектна, и в прилично състояние за годините си, само малко е чукната отпред.. Все забравям да я снимам, ама то и каква снимка ще стане с телефона ... smile049

 

Да не е тази? Ама тя е тъмно-червена, но пак е в този район.

010461853.jpg

 

Съъъъщата е, само дето вече червеното е умряло smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колежката cacadu е, но тя не пише от доста отдавна във форума - носеха се слухове, че има сериозни здравословни проблеми и вече не и е до стари шкоди :( Ето една от архивните снимки с нейно участие http://skodameetings.snimka.bg/automobi ... 419718.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някъде в кв. Лозенец около бърлогата на Pow... извадих късмета да зърна това бижу и да го заснема в компанията на собственика му и негови "съратници". 100С-ката е изцяло рециклирана и излиза от гаража само за дребни довършителни работи.

post-24-138453248154_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази красавица беше забелязана в кв.Княжево. С 4 ауспуха и любимите джанти :)

post-1403-138453248759_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кв. Красно село на ул. Царица Елеонора. Не съм забелязал да мърда от там.

post-1403-138453248764_thumb.jpg

post-1403-138453248766_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази красавица беше забелязана в кв.Княжево. С 4 ауспуха и любимите джанти :)
И много върви... smile021
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZOMBOL (каквото и да значи), Bulgaria, Varna, 2010-09-06:

 

020487612-special.jpg 020487617-special.jpg 020487614-special.jpg

 

020487610-thumb.jpg 020487619-thumb.jpg

 

Малко са ми скапани снимките, но само това успях да направя, изненадаха ме и докато ги настигна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според сайта не би трябвало да са били във Варна, явно не следват стриктно маршрута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според сайта не би трябвало да са били във Варна - http://www.zlombol.pl/node/8

и аз разглеждах досега сайта и галериите в пикаса, явно имат доста коли, и съвсем не само шкоди при това, но всичките са олдсул соц-машини, много са яки, радват ме =)

Не разбрах само, благотворителна организация ли са нещо, или просто си правят кефа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На битака в Орландовци срамежливо съм си паркирал ръждивата кошничка Коржинка до един наистина лачен събрат

post-24-138453260793_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази шкода е в Люлин 4 и всеки ден я виждам.120-ка и има екстри като :

Уреди от 136 , джобове ,наставки ,колани инeрционни отпред и отзад ,барче,седалки с подглавници ,2 огледала,волан от рапид,багажник.Колата се продавам за 600лв.

post-3121-138453263703_thumb.jpeg

post-3121-138453263709_thumb.jpeg

post-3121-138453263711_thumb.jpeg

post-3121-138453263713_thumb.jpeg

post-3121-138453263715_thumb.jpeg

post-3121-138453263717_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като му звънях за таблото на тоя, каза че колата е спазарена. Ако го видиш и успее да даде таблото за 120 ково - евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таблото на 2 рия ден от обявата му званях и каза има некви фенове ще вземат таблото и корите на вратите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.