Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

горе в уличката срещу бившия гръцки ресторант спира една бежова Шкода 130Л. Ако не те мързи може да я щракнеш, че аз все минавам транзит оттам за вилата и не се спирам или просто не си нося апарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе в уличката срещу бившия гръцки ресторант спира една бежова Шкода 130Л. Ако не те мързи може да я щракнеш, че аз все минавам транзит оттам за вилата и не се спирам или просто не си нося апарата

 

Като слизам пак до центъра ще я издиря и ще я заснема ;)

 

Ето и една 105L зад театър "Иван Вазов"

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5269409

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

някой във форума беше питал за тасове, като тези:

005332664-thumb.jpg

колата е в шумен, мога да обясня къде точно, ако някой има интерес. изглежда малко запусната...

005332665-thumb.jpg 005332667-thumb.jpg 005332669-thumb.jpg 005332671-thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах жалко,единия таз липсва.Не съм напълно сигурен но мисля, че знам произхода на тази шкода.Преди околко 5 год. собственика на магазин Шкода на бул. Мадара в Шумен имаше една 105Л ,която продаде и ако не се лъжа по тазовете мисля ,че е тази.Ако е така освен редките тазове колата има 5-степенна ск. котия и електронно делко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Това бижу е в Кичука в Пловдив, човечеца не я продава веднага му предложих пари отказа категорично

 

005694557.jpg

 

005694558.jpg

 

005694559.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

да, тази е на бай Тачко-часовникаря - купил си я е чисто нова '75-та г. от панаира, първи собственик затова е толкова запазена

а ето и на какво се натъкнах, минавайки през гр. Елена след събора:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243128

човекът има тенекеджийски умения и мисли да си я стяга, дадох му адреса на нашия форум да се регистрира и потърси помощ за набавяне или изработка на някой липсващи части главно по купето - вижда се на снимките. Иначе колата е мн. запазена, пробег под 100 000км. Дори я е взел с в комплект вентили на капачките с емблемите на Шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София - Банишора - бул.Столетов - до бл.17(срещу OMV)

Не съм специалист, но ми прилича на Skoda 100.

005838151-big.jpg

005838152-big.jpg

005838153-big.jpg

005838154-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София - Банишора - бул.Столетов - до бл.17(срещу OMV)

Не съм специалист, но ми прилича на Skoda 100.

 

Да 100s е, ама доста измъчен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имаше някакъв слух че има нов червен рапид в Пловдив но не го бях виждал маи че е това защото за пръв път виждам тази кола

 

006009888-big.jpg

006009890-big.jpg

006009891-big.jpg

006009893-big.jpg

006009889-big.jpg

006009892-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забелязана на братя миладинови около 30 мин стоеше там и исчезна на някаде не се засекохме с расипника и

 

006045526-big.jpg

006045528-big.jpg

006045530-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето на тази находка попаднах аз днес в ж.к. "Левски". Колата изглежда запазена като цяло с изключение, че липсва някоя и друга лайстна, и джантите бяха "тунинговани" от 14" на 13".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

продават тази octavia, в русе е:

005857557-thumb.jpg 005857559-thumb.jpg 005857562-thumb.jpg

телефона на собственика е 088 7449221. колата е 1961-ва, цената е към 2200 лева, с много части, включително двигател и скоростна кутия. купето обаче иска доста работа, според мен. дано някой си я хареса, че инъче няма да се очудя ако замине за старо желязо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

аз пък нямам снимка, но от доста време насам забелязвам един красив и очевидно поддържан с много любов и внимание Фаворит - Силвър лайн на В.Левски и Иван Вазов :mrgreen:

 

И на Иван Вазов откъм Раковски една клубна червена 120ка :mrgreen: да си призная - погалих я един-два пъти, с най добри намерения, на батко красавицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бял изоставен Форман в Люлин 10 с редица екстри (намерих собственика и си купих туй - онуй , опазих се от изкушението да му ги отмъкна :mrgreen: ) , Фаворитче и 120-ка в ЖК Гоце Делчев : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=286385

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

На мен пък ми е интересна 5-тата врата, щото не е изгнила. Дали няма да можем да я приватизираме? ;) Ако минаваш пак оттам остави моля една бележка на човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.