Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

Явка, почти съм сигурен, че собственика ми е съсед.  :)

 

Браво, Гога, дигаш левъл!

 

много е хубаво и е измитичко и е всичко, ама е комби :(

 

То точно това е черешката на тортата - че е комбак! И впрочем колата е бая мръсна (то в София чиста кола, особено бяла, не може да се задържи за повече от 2-3 часа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

Вчера пред офиса мина един светло син Rapid Spaceback ... определено в движение и наживо много ми допадна :eusa_clap:

А днес пък мина бяла 100 S , кара си смело из София , много приятна картинка :dance:

П.С. Снимки няма , че бяха в движение ... :sorry:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пешеходната пътека на бул. В. Левски, близо до Планет клуб, на първа линия бе дизелова шкода октавия 6664  :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,не докараха към Варна една РС-ка да ги е.а.Поръчал съм нещо ,което дори не съм виждал на живо и трябва да го чакам 7 месеца :ranting:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,не докараха към Варна една РС-ка да ги е.а.Поръчал съм нещо ,което дори не съм виждал на живо и трябва да го чакам 7 месеца :ranting:

Пак се радвай че снимки и клипове си гледал

Редактирано от t5onko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам автомобилите докарани за тестдрайв си бяха чешки и после си заминаха за Чехия. ЕТ надали ще регистрира(или поне не много скоро) RS-ка, според мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,така е,карал съм братчето на РС-ката. И доста ми хареса.

Само не ми хареса,че е дсж.Не може да усетиш връзката някак си с колата.Преди да смени има едно спадане на мощноста....искам ръчкааа..... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами до юни месец нямали шанс да ти докарат бегачката ?

Поне по рано ако могат,щот да стоиш и да чакаш няколко месеца да дойде не си е работа . Все едно да чака човек да дойде голямата любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS-ките успяха да върнат клиентите на Шкода в ерата на комунизма, когато се е чакало години за автомобил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пред офиса мина един светло син Rapid Spaceback ... определено в движение и наживо много ми допадна...

 

И аз видях, но червен. Останах приятно изненадан, защото на снимки не ми хареса, но определено на живо ми допадна доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,не докараха към Варна една РС-ка да ги е.а.Поръчал съм нещо ,което дори не съм виждал на живо и трябва да го чакам 7 месеца :ranting:

Тук не ставали въпрос за RS  ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Тез накрайници......................... !

 

Какво тез накрайници?

Десния мисля е фалшив. Много чист беше ;)

Не съм пуснал снимката, за да видите някаква забележителност. Просто е нещо не толкова често срещано.

Минах покрай нея с колата, мярнах й кюнците, викам си ще я пусна на пичовете, ходих си до нас, взех апарата и специално се върнах да я щракна. Някъде около труса я качих на компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не са ли накрайници като на Венци Shaft? Имам впредвид оригинален Шкода аксесоар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа, но са различни. На Венци са къде къде по-красиви. Интересно, че и в дясно бронята е предвидена за накрайници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.