Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

Вижте на какво се натъкнах вчера и съжалявам, че собственика и бързаше, исках да снимам

всичко...И така на вашето внимание: ОК 2 vRS фейс 240 к.с.post-7032-138453347808_thumb.jpgpost-7032-138453347823_thumb.jpgpost-7032-138453347825_thumb.jpgpost-7032-13845334783_thumb.jpgpost-7032-138453347843_thumb.jpg

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази много често я срещам,днес пак я видях на Метро-Младост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 браво на колегата!

 

п.п. Пепи, на последната снимка предполагам, че си снимал задните спирачки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
025932988-special.jpg?r=0 025932989-special.jpg?r=0

 

Роска, тази в "Чайка" ли я снима или си има близначка в същия квартал? :-k Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тя е Гога! По принцип заради цвета си не се откроява много, но шкодаджия няма как да я пропусне ;)

Иначе колата си стои там от много години, вероятно си я имат от нова. Мисля, че имам и други нейни снимки, още преди да я пребоядисат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, кой се е изгаврил така с хубавия Супърб и му е махнал емблемите и надписа Superb! :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелицията, ако не се лъжа е на Боби доктора на жена му, не съм сигурен, ама със сигурност беше на събор 2011.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека има колорит , така си му хресва на собственика :D Има хора дето ги е срам че колата се казва Шкода, но пък ги кефи как изглеждат колите на концерна, лично аз познавам такива индивиди. Иначе фелицията е хубава кола, като бях малък ми се виждаше нещо страхотно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, Фелицията е на Надежда. Ще видим какво бъдеще я чака обаче горката(Фелиция). smile091 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, Фелицията е на Надежда. Ще видим какво бъдеще я чака обаче горката(Фелиция). smile091 smile004

 

Както и субаруто отпред smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.