Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем предни дясни и задни леви светлини OctaviaScout 2009


quattro

Recommended Posts

Колеги,

 

Имам проблем с преден десен фар и мигач, заден ляв стоп и мигач и светлина над задния номер. По някаква причина ту работят ту не. Естествено когато не работят започвам да получавам индикации на таблото за всяка една нефункционираща крушка, но дефакто нито една не е изгоряла, защото в следващ момент си тръгват и работят и така докато пак изчезнат. Според мен някъде кабел прекъсва...но само гадая, някой да е имал подобен казус?

 

Skoda Octavia Scout Facelift 2009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем.

Преден десен фар ми светва, когато дам на контакт, въпреки, че ключа за светлините е на положение "изключено".

 

P.S. Купих колата с ксенон на Луксима и първата 1 година нямаше проблем. Проблема възникна тази зима.

 

(Доста досадно е защото всеки път когато паркирам и изключа фаровете трябва да вдигам предния капак и да прекъсвам веригата на десния фар - има там една букса, която разкачам и ме пере тока всеки път smile011 ).

 

Вчера се сетих да извадя ключа за светлините и да го разкача докато десния фар "си свети" и резултат нямаше. Продължи да си свети smile021 . Абе фар с характер!

 

Сори за спам-а ама проблема е сходен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших си проблема. Беше в окисление на платката под кутията за бушони при двигателя. Явно се е насъбрала вода и е направила белята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших си проблема. Беше в окисление на платката под кутията за бушони при двигателя. Явно се е насъбрала вода и е направила белята.

 

 

супер е че си го намерил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен се оказа, че 2 от релетата са за смяна?

Въпреки, че релетата са водоизолирани се бяха окислили и след подмяната им вече всичко е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.