Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Носачи ок2


bega4kata

Recommended Posts

Имаше тема,за носачите преди време,че едните са ламаринени ,а другите са чугунени.При чугунените задната втулка влиза по-плътно и т.н.Димон беше слагал гилзи от патрони.... След дългогодишен анализ в канала :lol: ,мога да споделя,че слабите мотори са с ламаринени ,а силните с чугунени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи мойта е от тези със силните мотори !!! :smt034

 

Сега заложих на плътните тампони от audi TT- RS :шестограна влиза много плътно , а най-важното предницата стана много плътна - няма вече туп-туп.... smile035 Носачите не играят вече по 2 см напред-назад и нагоре-надолу...

 

post-2149-138453304802_thumb.jpg

 

или компромисен вариант от audi S3 :

 

post-2149-138453304827_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са цените на тампоните от Audi TT RS? Къде ги продават и под какъв номер?

Нали говориш за "тампон" - гумената вложка + алу конзолата комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са цените на тампоните от Audi TT RS? Къде ги продават и под какъв номер?

Нали говориш за "тампон" - гумената вложка + алу конзолата комплект?

 

Без конзолата , само втулката . Сваля се лесно на преса . От rgc- 16 лв/бр.

Конзолата се ползва оригиналната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би има значение за коя страна е производството, тъй като имам наблюдения от един голф 5 който е внесен от САЩ и е с 2.5 литров бензинов мотор V6 и е с ламаринени носачи а спирачната система е същата като на ОК2 2.0TDI на 288mm.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе, може дизелите понеже са по-тежки да се слагат върху чугун , а бензинките на ламаринени...

на 1.9тди са ламаринени,на 2.0чугунени-обикновено

твойте трябва да са ламаринени а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би има значение за коя страна е производството, тъй като имам наблюдения от един голф 5 който е внесен от САЩ и е с 2.5 литров бензинов мотор V6 и е с ламаринени носачи а спирачната система е същата като на ОК2 2.0TDI на 288mm.

а,няма такъв мотор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе, може дизелите понеже са по-тежки да се слагат върху чугун , а бензинките на ламаринени...

на 1.9тди са ламаринени,на 2.0чугунени-обикновено

твойте трябва да са ламаринени а?

 

При мен са чугунени , макар че е 1,9.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би има значение за коя страна е производството, тъй като имам наблюдения от един голф 5 който е внесен от САЩ и е с 2.5 литров бензинов мотор V6 и е с ламаринени носачи а спирачната система е същата като на ОК2 2.0TDI на 288mm.

а,няма такъв мотор...

 

Скоро ще кача снимки на цялата кола и ще се убедите че има 2.5. Колата е ударена и е внесена от САЩ за части и е на 6000 мили (чисто нова). Иначе по етка и аз не мога да я намеря но при проверка в порше с тяхната етка го изкараха като модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са чугунени,колата е 1,9тди,производство 10.2005г. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко извън темата :

 

относно мотора 2,5 - в Казанлък имам познат с Джета от САЩ също 2,5 бензин +автомат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е бая стар мотор май и го бухат за щатите. Доколкото знам е 2.5, петак и е 150к.с, а сега е 170к.с за новия голф и джета в САЩ. Engine

2.5L, 20-valve, DOHC, in-line 5-cylinder engine; 170 hp, 177 lbs/ft of torque

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vo ... ngines#BGP

http://www.vw.com/en/models/golf/trims- ... aecd09ed13

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би има значение за коя страна е производството, тъй като имам наблюдения от един голф 5 който е внесен от САЩ и е с 2.5 литров бензинов мотор V6 и е с ламаринени носачи а спирачната система е същата като на ОК2 2.0TDI на 288mm.

а,няма такъв мотор...

2.5 е V5,или R5-няма 2.5 V6бензинов

пък носачите...явно са карашик...слагат ги каквито има.И моята е с чугунени,смятам да си купя обаце ламаринени ,че са по-лекички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.