Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ, Бояна, на слънце, по къси гащи и тениски


pow

Recommended Posts

Ееееееей, доживях, разгеле - гуруто на мобилните телефони, непогрешимия боксьор, верния фен на ЦСКА, повелителя на Зелената стрела и палача на РС-ки - мойто приятел Васко vasilisa, днес се престраши и реши, след неколкомесечно, може би вече и едногодишно отсъствие, да уважи редовната НИМ-ска среща. Мерси, Васе, имаше май нужда да те бъзна по нощите дали помниш къде е НИМ - помниш, бравост, надявам се по-често да ни го доказваш и радваш с присъствието си, не само ние да одиме да ти висим на главата в сервиза.

Хрониката от днес: :D Косьо беше докарал неговата хубавица, уникална класика, като от завода изкарана изглеждаше. smile126 При третото поред състезание "Форумен Тумбак" аз отново отмъкнах безапелационно първото място. :smt004 Бирения шампион нещо вече трета среща се бъзика с титлата си и демонстративно се налива с минерална вода само, заплашвайки, че истинското пиене от него ще видим на събора. Младен сериозно се е захванал да направи от обикновена L&K супер луксозен и много мощен и бърз автомобил, а на Жоро АВТ-то мерцедеса е невероятен, хем пазен, хем убав, че и дизелов - ох, котьооо. smile126 Има едни снимки на които небето и стълбове са снимани, там Васко се опита да щракне един хеликоптер, ма нещо не се случиха нещата. Васе, Ирина специално ти благодари за една снимка дет си и направил, докат се връщаше от кофите, а аз сипвах на Буба контрабандна нафта в туй време.

Материала от днес, приятно ви гледане.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирения шампион е спрял алкохола и вредния живот вече от месец не е близвал! НО на събора нещата отиват на зле, няма да успея да издържа като гледам така! А и Ице, ти искаш да ме правиш медийна звезда, от 7 касети си ми обещал 5! Доста трябва да се постарая!

 

П.п. Евала за снимките, хубави както винаги! Даже, и астрата си снимал нищо, че сега е мръсна ударена и не е за снимане! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Бирения шампион е спрял алкохола и вредния живот вече от месец не е близвал! НО на събора нещата отиват на зле, няма да успея да издържа като гледам така! А и Ице, ти искаш да ме правиш медийна звезда, от 7 касети си ми обещал 5! Доста трябва да се постарая!

П.п. Евала за снимките, хубави както винаги! Даже, и астрата си снимал нищо, че сега е мръсна ударена и не е за снимане! smile027


Мерси, Стенли, радвам се, че са ти харесали фотосите. :) По отношение на касетките, една лека корекция, ако ми позволиш :D - от 7 приготвени, 2 са за пиянството на един Шкода клуб и неговите изтъкнати членове  , останалите 5 са за купона и другите мероприятия.

Поздрави.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща с много слънце! Благодаря за хубавите снимки :)

Навръщане се подгонихме с колегата със сребристата Октавия 20V Turbo! Колега ако твоята е стокова 150 кс, значи моята е много зле :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, многобройни и усмихнати както винаги!

Евала, за хубавата среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино беше!  Пък и Васко се появи, което не беше се случвало от сигурно година. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата я пиша успешна! На работещите(GreenWitch) ще им пишем неизвинено, ама чак пък НИТО ЕДНА задномоторна Шкода да не дойде...

Иначе всичко беше 6! Слънчице имаше доволно, даже изгоряхме, ветрец малко, като да не е без хич, и доволно количество Шкода фенове плюс красивите им автомобили!

Благодаря за снимките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.