Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Генерална репетиция за събора.


Recommended Posts

При това време просто беше задължително да отрепетираме някои въпроси за събора. Аз репетирах на масата, а Боян на масата и на футболното игрище. Все пак трябва да утепем запада на мач. Естествено мястото беше Пчелина, а приятели да помогнат за мезетата се намериха. :mrgreen:

post-2096-138453304378_thumb.jpg

post-2096-13845330438_thumb.jpg

post-2096-138453304382_thumb.jpg

post-2096-138453304386_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> ,Боби ,тренирай защита(имаме си вратар,и то какъв),че "запада" имат много класни нападатели. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,да ме включите и мене някъде.В бургаската група май само аз съм запален по футбол smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,да ме включите и мене някъде.В бургаската група май само аз съм запален по футбол smile092

Ти си с нас.Щото много дъртаци се събрахме за изтока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ви е тежко така като гледам на репетициите smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще селектираме отбор ЮНАЦИ и ще разпердушиним западнярчетата! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да издавам тайни , ама само ще спомена ,че за един от разградската група сме осигурили специален превоз/ Шевролет/ за да може да го докара на Сокола директно след мача в Каменица фен къп . Това естествено е за сплашване , да не се взема много на сериозно. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.