Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с включването на скоростите.Търся майстор.


kucipo

Recommended Posts

Зная че дублирам темата, но не съм сигурен, че първоначално я пуснах на правилното място.

Значи проблемът е следният. Имам Шкода Октавия 2 1,6 MPI и вчера като тръгвах сутринта не искаше да включи 1-ва и 3-та (задна,2-ра,4-та и 5-та си бяха екстра). Та тази сутрин погледнах превключвача и жилата нещо да не се е откачило (не беше) и ми направи впечатление че гайката която държи жила А и В е хлабава(или поне аз така си мисля) 294.jpg.

Затегнах я и останах само със задна и пета. Иначе откъм двигателя ръчно като местя мога да си превключвам всички скорости(демек работят си).

Като цяло ми се струва, че играе доста целия механизъм, защото говорих с приятел който има октавия и каза, че при него не е хлабаво и не играе.

Сега ще каже някой - що пипаш сам като не знаеш (колата си ми трябва и едно разхождане до сервиз и оставянето й там ме бави много (сега вече съвсем зле стана)).

Та въпроса ми е ако може да ми препоръчате някой майстор който да може да се справи с тази ситуация.

Намирам се в Банишора София. Като цяло за Еуратек мненията са в двете противоположности,там съм и тръгнал в понеделник. Но ако някой има предвид някой разбиращ нека сподели, а ако и работи днес(неделя ) бирата е от мен.

Благодаря на всеки отзовал се предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.