Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гнездо за запалка на Фаворит


plovdiv123

Recommended Posts

От магазина колата е купена без запалка, само с букса или нещо наподобяващо букса- с пластмасова тапа отпред, където би трябвало да се монтира запалката, но като погледнах на пазара, видях, че това което се предлага е доста по- различно и няма как да влезне в отвора и да се свърже. Как сте решили този въпрос? Благодаря за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формана ми беше с туй тясното гнездо и свалих пепелника ( щот двете вървят заедно със запалката ) разширих отвора с пилата и те така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, можеш ли да ми обясниш самото свързване как става, че не съм много светнат?! Аз не пуша в колата, но би ми харесало да си има и запалчица, все пак буксата служи и за доста други цели. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.