Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти питане.


lachezar.iliev1

Recommended Posts

Стига да не е 8J и нагоре, че иначе ще стои малко..... не на място гумата.

 

(лично мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, 17ките като цяло рядко са над 7.5J ..

 

А ако е над 7.5J ще разпъва гумата и ще позволява да е още по-ниска, ако се сметне добре ET-то ;) .

 

П.п.: Ися да не забравиш да провериш това нещо за което ти се обадих вчера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17ка + 205/40 !

+1 :smt017

Коко е прав.

Най-високия допустим размер за Фабия е 205/40 R17(с диаметър596), а по книжка е 205/45 R16(с диаметър591). :idea:

Плюс това че има огромно значение товарният индекс. :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пигов, най-висок допустим??? Според кое? За ичисления и според капачката на резервоара- тогава може (не съм гледал).

 

Аз карам 215/40/17.

Има Фабии на 225/35/18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме колко голяма джанта мога да сложа за Фабиа1. С размер на гумата без да опира.

 

 

Значи човека пита, колко голяма джанта може да сложи без да опира!!!!! А не колко е допустимо!!!!!

 

Според мен обаче по-голяма джанта от 17" ще е грозно! smile049 иначе да слага ако иска и 20"

 

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои има опит да каже 7.5 отпред и 9 инча отзад дали няма да опира деветката? С гума 205 45 16.

И ако някои е слагал деветки отзад на ФАБИА 1. Да сподели мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои има опит да каже 7.5 отпред и 9 инча отзад дали няма да опира деветката? С гума 205 45 16.

И ако някои е слагал деветки отзад на ФАБИА 1. Да сподели мнение.

 

На 7.5 с гуми 205 може ама на 9 няма как да сложиш 205 гума! По интересното е дали ще намериш джанта 9х16.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам намерил колега Борбетки предни 7.5 задни 9 спорт пакет се водят маи.... само че ште ми закачат отзад на 99%

дори и с тампони да ги подглавя карам такси и се отзад се качват ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните евентуално да направиш фланци ама няма гаранция че няма да опират във веждите като седне някой отзад. Така няма кой да ти каже, само пробваш, мериш , гледаш и решаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги без гуми,че имам малко работа по тях няма да мога за събора да ги кача. Маи е доста зле задните са ЕТ25 доста стърчат....

post-8396-138453305747_thumb.jpg

post-8396-138453305748_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с джантите много добре, ама тас задната броня много къса спрямо прага идва бе :-k ... Кажи една цена и да те отървавам от нея, пък ти ще си сложиш по-раздута да се връзва на пакета ;) ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си брат ми само ,че кат порачвах от спееди тунинг не ми хареса задната им наставка и затова си купих от вРС. Ма после доиде малко касичка иначе за 130 лева я взех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тука се вози на 1.50лв. ОТ точка до точка кажи ти дали ми пука за клиентите повече ми пука за колата да ми харесва на мен,на мен да ми е кеф пак за тях .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.