Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за екстри на Фелиция


Recommended Posts

Здравейте,

 

чудя се дали има Фелиця, с 1.3 двигател (Шкодовия) и с климатик.

Знам, че дизелите и 1.6 двигатели имат опция за климатик, но не знам дали има и вариант на 1.3 с клима?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.3л. има вариант или само с хидравлика,или само с климатик.С двете неща не може.Може ако мотора е 1.6л.Иначе при варианта 1.3 с хидравлика/климатик алтернатора е Magneton 90A - това го споделям само като интересен факт.Също така ремъка е 6-пистов и с дължина до колкото си спомням 1680мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информацията.

Моята е 1.3 МПИ, ама няма нито серво нито клима.

 

Предполагам, че е възможно да си инсталирам климатик, но разправията (труда), а може би и разходите не си струват.

По-добре - нова кола, ама си я обичам мойта Фела, трудно ми е да се разделя с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Познаваш ли я (тази фела) или просто случайно я извади от мобилето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информацията.

Моята е 1.3 МПИ, ама няма нито серво нито клима.

 

Предполагам, че е възможно да си инсталирам климатик, но разправията (труда), а може би и разходите не си струват.

По-добре - нова кола, ама си я обичам мойта Фела, трудно ми е да се разделя с нея.

 

 

аз съм с 1.3 мпи ( тази от аватара) с хидравлика оригинално и добавен климатик( така си я купих). за ремъка е точно така както пише lent, а за другото просто не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е 1,3 МПИ с климатик и серво и даже се продава/Фелка/.Две коли трудно се поддържат.Климатика натоварва малко двг.,но

ако сте 5 човека в колата не става.Но за дълго пътуване с двама човека е перфектен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е 1,3 МПИ с климатик и серво и даже се продава/Фелка/.Две коли трудно се поддържат.Климатика натоварва малко двг.,но

ако сте 5 човека в колата не става.Но за дълго пътуване с двама човека е перфектен.

съгласен! аз, жената и хлапето + натоварен багажник по трасето Пловдив-Бургас-Пловдив си го изкарахме добре преди 2 години на климатик. за колко я даваш твойта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.