Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светна ЧЕК-а


beer_champion

Recommended Posts

Колеги, ако може някой да даде отговор на следното!

Опел астра 1.9цдти, от самото начало имах проблем с АГР-а първо го почистиха в булвария но ми казаха че е много зле и въпрос на време пак да даде фира и колата да почне да пуши и да не върви! И така взех решение и един майстор ми го изолира, колата си върви супер спря да пуши НО ми светна чека, от какво може да е и как може да се махне дразнещата лампа от таблото.

 

Предварително благодаря

 

Поздрави. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да ти направя диагностика :D Имам най новата версия на ОПком-оригинална и лицензирана от Англия кръсника ми я донесе по поръчка.Най вероятно са се увеличили стойностите от дебитомера.Щото като е запушен агр-а на празен ход влиза много въздух през филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да ти направя диагностика :D Имам най новата версия на ОПком-оригинална и лицензирана от Англия кръсника ми я донесе по поръчка.Най вероятно са се увеличили стойностите от дебитомера.Щото като е запушен агр-а на празен ход влиза много въздух през филтъра.

 

С най-голямо удоволстие, казвал съм ти! Но за една диагностика чак до Варна, скъпо ще ми дойде;( А за другите ми желания в момента няма налични нужните финанси;(!,

Иначе, диагностика и чистене на грешките, ще премахне ли лампата на чек-а? И лошо ли е това влизане на много въздух от филтъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И лошо ли е това влизане на много въздух от филтъра?
ми то не е лошо ,ама за това ти светва чека може би.Дебитомера отчита прекомерно вис.стойности...

зв.да ти обясня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех,хем искаш да ти изчезне чек-а,хем неискаш да се разходиш до този прекрасен град с прекрасни хора :-k smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И лошо ли е това влизане на много въздух от филтъра?
ми то не е лошо ,ама за това ти светва чека може би.Дебитомера отчита прекомерно вис.стойности...

зв.да ти обясня

 

:smt017 Благодаря smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След, кратък разговор със Сами, стана ясно, че ще се купува нов АГР и всичко ще е ок!

 

Поздрави и благодаря за всичко Сами! Бирите, станаха доста, да не станеш новия бирен шампион! s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Колеги, ако може някой да даде отговор на следното!

Опел астра 1.9цдти, от самото начало имах проблем с АГР-а първо го почистиха в булвария но ми казаха че е много зле и въпрос на време пак да даде фира и колата да почне да пуши и да не върви! И така взех решение и един майстор ми го изолира, колата си върви супер спря да пуши НО ми светна чека, от какво може да е и как може да се махне дразнещата лампа от таблото.

 

Предварително благодаря

 

Поздрави. smile027

тук ключовата фраза е "махне драз. лампа"! защото освен когато не работи и при променен дебит на EGR-ра чека също светва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.