Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти от Голф на Шкода


gogalov

Recommended Posts

имам едно питане за джанти от голф на шкода, днес си сложих джанти от голф на моята шкодичка и ми направи впечетление че като мине 80 километра и почва да тресе волана сякаш гумите неса баласирани джантите неса криви гумите са нови джантите са оригинални на голф паснахаси бес проблем шкода та е фелиция 1.9 дизел 1999 година моля за савет от каде може да идва проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На главината точно ли влезнаха или имаше малко хлабина. Едва ли главините са същите като на голфа. Някой слагат втулки ма пак нищо не става, пак си мета малко на голяма скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На главината точно ли влезнаха или имаше малко хлабина. Едва ли главините са същите като на голфа. Някой слагат втулки ма пак нищо не става, пак си мета малко на голяма скорост.

влезе бес никакв проблем а зимните гуми са ми на джанти от голф и нема проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централния отвор, там е гатанката . И май не си в правилния раздел с този въпрос.
извинявам се за раздела но джантат си влезе бес проблеми и на отвор и на болтовете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах моята Фела с такива джанти и си беше идеална, но когато имах такъв проблем то най-вероятно е бил от лош баланс. На около 100км/ч започваше да ми трепери фолана. Като смених гумаджииницата и проблема изчезна.

Надявам се при теб да не е от калпави гуми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах моята Фела с такива джанти и си беше идеална, но когато имах такъв проблем то най-вероятно е бил от лош баланс. На около 100км/ч започваше да ми трепери фолана. Като смених гумаджииницата и проблема изчезна.

Надявам се при теб да не е от калпави гуми :)

колега гумите са на един сезон карани в перфектно састояние са но ще сменя гумаджията успех ти желая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах моята Фела с такива джанти и си беше идеална, но когато имах такъв проблем то най-вероятно е бил от лош баланс. На около 100км/ч започваше да ми трепери фолана. Като смених гумаджииницата и проблема изчезна.

Надявам се при теб да не е от калпави гуми :)

колега гумите са на един сезон карани в перфектно састояние са но ще сменя гумаджията успех ти желая

Тогава виж тук (, ако си в София)!

viewtopic.php?f=43&t=20818

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.