Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с хидравликата Шкода Фабиа 1.4


fabiano8373

Recommended Posts

vankovarnata , не знам за коя букса говориш?

 

Favorit , не знам дали е сменян датчика , знам за помпата и рейката , тези манипулации ги прави преди време предишния собственик.

А кой може да ми направи такава диагностика и най-вече , колко ще ми струва "удоволствието"?

 

От дясно на силовата букса/средната/ е на датчика/той върви с магостралата/ при трв е тройка. От ляво е четворка. На нея от дасно почва 12в празна, минус и две за кана. + са прави проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vankovarnata , не знам за коя букса говориш?

 

Favorit , не знам дали е сменян датчика , знам за помпата и рейката , тези манипулации ги прави преди време предишния собственик.

А кой може да ми направи такава диагностика и най-вече , колко ще ми струва "удоволствието"?

 

От дясно на силовата букса/средната/ е на датчика/той върви с магостралата/ при трв е тройка. От ляво е четворка. На нея от дасно почва 12в празна, минус и две за кана. + са прави проблем.

 

 

Колега , ще ти кажа откровено...не те разбирам , нямам представа къде са тези букси , не съм ги виждал никога , за това не мога да се ориентирам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ще ти кажа откровено...не те разбирам , нямам представа къде са тези букси , не съм ги виждал никога , за това не мога да се ориентирам ?

http://elsaweb.spaghetticoder.org/doc/C ... 35941991/3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.