Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Потегляне от София на 21.05 - 8:30 на Шела след околовръстно


Recommended Posts

Здравейте колеги променям първия пост за тези които сега отварят темата за първи път и да не се ровят. Уговорката която постигнахме е следната:

НА 21.05.2011 В 8:30 СЕ СЪБИРАМЕ НА ШЕЛ-А СЛЕД ОКОЛОВРЪСТНОТО НА БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ. ЧАКАМЕ ЗАБАВИЛИ СЕ КОЛЕГИ ДО 9:00. АКО ЗАКЪСНЯВАТЕ ПОВЕЧЕ МОЖЕ ДА МИ СЕ ОБАДИТЕ НА ТЕЛЕФОНА, ЗА ДА ЗНАЕМ ДА ВИ ИЗЧАКАМЕ - 0895 786 483 ЖОРО.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА да се организираме пътуващите на 21 май. Шел-а след караулката ми се струва добра идея. Миналата година от там тръгвахме.

 

Моето предложение е за сравнително ранен час(8-9) и да определим до кога ще чакаме закъснелите. В тази насока организацията миналата година беше желязна. И се надявам тази година колоната да е...по-бавна. smile092 :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога вече сме двама :D За часа съм съгласен да е ранен, но както споменах ще се уточним допълнително като наближи датата.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно, да се включа и аз. Ние май ще сме две коли. Става вапрос за 21.05, към 8 ми се струва добре за да пристигнем на обяд на мястото и поради причината, че тоя ще ми е първи събор на ШКОДА. Бройте ме последен в колоната, все пак сам 1.2 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

При колона основно правило е слабите коли да са отпред и те да определят темпото. Sorry за лирическото отклонение smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, събора наближава, вече предполагам се чудите, кога и с кой да пътувате, затова дайте да се организираме. Дотук аз съм за предложението на адаша.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам в 8:30 на въпросния Шел. И в 9 да тръгнем, до тогава ще чакаме закъснелите. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно съм съгласен. То колко време е пътя до там? Да не идем последни smile091

Аз само се надявам майсторите да ми оправят колата до тогава, че я вакарах за козметични забележки да я пооправят преди събора и нещо много се мотат вече :roll:

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше тръгнем по-късно,и ше ви настигнем...., smile117 некаде преди Габрово........! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искамисе и аз да пътувам с вас но трябва да се отклонявам за метан и ште ви бавя.Метановата ми е 40литрова и минавам кам 150 изванградско. Мисля,че в Севлиево има някаде но негознам къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги идеята да тръгнем рано е за да се движим нормално (не да летим по пътищата) и да се насладим все пак на пътя и природата около нас. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана точно седмица, пък гледам трима сме се преброили в темата. Айде, много моля всички, които мислите да пътувате на 21, разпишете се в темата, че да знаем кого да чакаме.

 

@PSYHO, мисля си, че можеш да добавиш часа и мястото в заглавието на темата и в първия пост. :-k

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия съм към 9,но ако ме фанат нервите не ми се сърдете :roll:

 

Мда... Значи те загубиха ... 10км след тръгването smile004

 

PS: Съжалявам, ама просто не се сдържах smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мда... Значи те загубиха ... 10км след тръгването smile004

 

PS: Съжалявам, ама просто не се сдържах smile049

 

Най-много 10. smile048

 

И аз също съжалявам за спама smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе много нетърпелив ще излезеш smile091 smile027

Ок значи дотук сме 5-ма човека тръгващи, а колко ще стигнем заедно, ще каже само Васко smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че не е, на 21.05 в 9:10 сутринта ще бъде късно. Колеги тъй като наистина остава малко време и не знам дали ще имам възможност да следя темата тези дни, уговорката остава така :

НА 21.05.2011 В 8:30 СЕ СЪБИРАМЕ НА ШЕЛ-А СЛЕД ОКОЛОВРЪСТНОТО НА БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ. ЧАКАМЕ ЗАБАВИЛИ СЕ КОЛЕГИ ДО 9:00. АКО ЗАКЪСНЯВАТЕ ПОВЕЧЕ МОЖЕ ДА МИ СЕ ОБАДИТЕ НА ТЕЛЕФОНА, ЗА ДА ЗНАЕМ ДА ВИ ИЗЧАКАМЕ - 0895 786 483 ЖОРО.

ПС: Гога ако искаш и ти си дай тел-а да могат да ни звъннат хората.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: Гога ако искаш и ти си дай тел-а да могат да ни звъннат хората.

 

0898 930 885 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ПС: Гога ако искаш и ти си дай тел-а да могат да ни звъннат хората.

 

ТУК има доста телефони!

 

А темата е ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам огромно желание да дойда, но не съм хич сигурен за сега :( Ако не съм на шела или не ви настигна по пътя, значи ме няма :lol: Майтапът на страна, дано успея s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно повикване за потеглянето, дотук сме 7 със Votоlom, ще станем ли поне 10? Чакаме Ви и без да пишете по темата до 9:00 ч всички желаещи са добре дошли, имате нашите телефони ако се забавяте звънкайте.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.