Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски манастир 21-23.05.2011 - хора на палaтки


Recommended Posts

Колеги,

Пускам темата да се преброим колко сме на палатки. Предполагам, че тая година ще сме повече от предишните събори. Място на поляната има, но все пак ще е добре за Юли и другите организароти да се знае колко преблизително ще сме палаткаджиите :)

Мойта компания сме 2 или 3 палатки 5-6 човека.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен или сме 3-ма с 2 палатки, или ако сме двамата с жената само, може да дремеме и в колата. Всичко зависи от това за колко дни сме, как ще е времето и колко човека сме smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега (ако не мине цЪрната маца пътя) ще сме там с жената и дяцата т.е. една палатка.

 

p.s. Надявам се и chavdarlk да е там с нас също на палатка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммда, +1 палатка и четири чифта крака.

На Бисерчо съм дал задача, която не може да не изпълни... сам или не !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изяли сте едно А те писано е палтки вместо палатки, без лоши чувства, на всеки се случва, просто го забелязах и само там ми е погледа

 

пп Благодаря :)

 

smile049 smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега от Стара Загора сме трима с 2-3 палатки - "lent","skodera","kuriera".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив съм за сега 6 палатки 11-12 човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.