Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia Pick Up пружини


z_to1981

Recommended Posts

Здр. колеги, искам да питам ако някой е сменял задни пружини на окачването за Felicia Pick Up 1999г. 1,3 мотор(карбуратор) - колко струват и дали може да се заменят с други (от друг автомобил) да бъдат по-високи(по-голяма товароносимост) ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Пикапа са други и не са взаимозаменяеми с тези на Felicia - хечбег или комби . Задните амортисьори също са ти други .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам живо от темата.

Моята фелка също е пикап.

Някой преди време беше споменал ,че стават пружини от пасат :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S - 105 ; S - 120 ;

S -FABIA COMBI 1.9SDI - "ELEGANS" - ................................................

Тези модели са от подписа ми , т.е. това не е по темата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС .

Толкова ли е секретно та само на ЛС.Пусни ги тук за да не си бутаме ръчната количка на тъмно! smile117

Сега и при теб изгря слънцето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
  • 7 години по-късно...

Като цяло нямаш много възможности...Помня от предни теми, че колата ти е 1.3, та можеш да се пробваш с пружини от дизел;

Из английските групи и форуми хората обичат да слагат спортно окачване от голф 4, обаче с цел снижаване и не знам каква ще е разликата ако сложиш обикновено окачване от дизелов голф (ще иска преправяне от стругар);

Друг по-лесен вариант, към който доста хора прибягват, е да си намериш от някъде подложки/тампони за повдигане, но не знам колко е безопасно да се пътува с такива (нямам лични впечатления, по форумите има доста писано по темата за други модели коли)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.