Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна предна емблема О2


evin

Recommended Posts

Някой сменял ли е предната емблема да ме светне как е монтирана? Че камъче е халосало индианеца по тиквата и е почнал да пада лака... ма'ни... грозотия smile001

 

Разглеждах отвътре на решетката, но нещо не вдянах какъв е монтажът. Виждат се някакви държачи като стопена пластмаса. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е залепена с двойно лепящо тиксо! Взимаш по як нож и внимателно я отлепваш. иначе има две шипчета които я фиксират да е права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си новата емблема и ще разбереш как е захваната. Аз съм почти сигурен че няма двойно лепяща, ами двете шипчета влизат в пластмасови втулки, като сглобката е със стегнатост и не позволява на еблемата да падне без външна намеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с двойнозалепващо е

:smt017 , а щифтовете са за фиксиране правилно в/у решетката и от вътре са разтопени за по-сигурно закрепване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакъв начин да предложите за по-лесното и разлепване и по-безвредно (без да се оставят следи) ??? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно това се чудя в момента - как да не нараня решетката

Имам щипка за вадене на smd чипове - ще пробвам с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си новата емблема

 

Ако намериш кой да ти я продаде :mrgreen:. Днес питах в ЕТ Надежда, за новата емблема, даже им показах за коя става дума. Човечеца в магазина ме изгледа горе-долу така smile048, след което отсече, че нямало изобщо такава емблема - имало само като старата и катерогично отказа да провери в компютъра си или в склада. :smt0344 Идеше ми да го утрепя просто. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си новата емблема

 

Ако намериш кой да ти я продаде :mrgreen:. Днес питах в ЕТ Надежда, за новата емблема, даже им показах за коя става дума. Човечеца в магазина ме изгледа горе-долу така smile048, след което отсече, че нямало изобщо такава емблема - имало само като старата и катерогично отказа да провери в компютъра си или в склада. :smt0344 Идеше ми да го утрепя просто. :smt0344

КАжи им ЕТ и не ги обиждай повече :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз точно това се чудя в момента - как да не нараня решетката

Имам щипка за вадене на smd чипове - ще пробвам с нея

Става с въже тип капрон, тънко и здраво трябва само да успееш да го подпъхнеш под емблемата и да изрежеш тиксото от всички страни например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с карта от метро или за гориво....подпъхваш и после между картата и емблемата с ножа-картата пази маската

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вчера я свалих. Нащърби се съвсем леко, но аз без това ще я сменям. Номера с картата нестана, защото самата емблема е хлътнала навътре и има така да го кажа обърнат ръб и неможе да стане номера. 2-3 леки чертички станаха от боравенето с ножа, но аз без това ще я търкам и пръскам в черно...не ми е проблем smile021

 

Пп. Неразбрах има ли откъде да се купи новата емблема ??? s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вчера я свалих. Нащърби се съвсем леко, но аз без това ще я сменям. Номера с картата нестана, защото самата емблема е хлътнала навътре и има така да го кажа обърнат ръб и неможе да стане номера. 2-3 леки чертички станаха от боравенето с ножа, но аз без това ще я търкам и пръскам в черно...не ми е проблем smile021

 

Пп. Неразбрах има ли откъде да се купи новата емблема ??? s_flag

 

Преди да я свалиш, трябваше да си купиш smile049

Неразбрах кое ще пръскаш черно?

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо убивате готиния хромец с тая черна боя - не знам smile049

 

Много ме радва хром в умерени количества по колите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо убивате готиния хромец с тая черна боя - не знам smile049

 

Много ме радва хром в умерени количества по колите

 

+1 - на моята й отива да е с хромче отпред. Прави я слънчевка, някак си... Иначе никой друг цвят не съвпада хубаво, дори същият да е - много зле става. Замислил съм се за в бъдеще джантите да са й чисто бели (не сиви, не друг цвят). Белички ще я отворят много в комбинация с фаровете (като прожектори са). Видях стокови снимки с бели светлини отпред със съчетание с хрома - страшно готино става.

 

Поздрави

 

 

ПП:

e412dce941.jpg

 

98d34e391d.jpg

 

09f7ef68ca.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

evin: Защо убивате готиния хромец с тая черна боя - не знам

 

Ами защото, ако от завода излизаха с черна боя - щяха да ги направят в хром ! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо убивате готиния хромец с тая черна боя - не знам smile049

 

Много ме радва хром в умерени количества по колите

Мен пък много ме радва когато е биядисана черна... Няма да е нито матова, нито пък пиано лак... Полумат се надявам да изглежда добре :) Вече пръснах рефлекторите на халогените черни и резултата е много добър :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Няма да е нито матова, нито пък пиано лак... Полумат се надявам да изглежда
казва се черен сатен smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята вчера я свалих. Нащърби се съвсем леко, но аз без това ще я сменям. Номера с картата нестана, защото самата емблема е хлътнала навътре и има така да го кажа обърнат ръб и неможе да стане номера. 2-3 леки чертички станаха от боравенето с ножа, но аз без това ще я търкам и пръскам в черно...не ми е проблем smile021

 

Пп. Неразбрах има ли откъде да се купи новата емблема ??? s_flag

 

 

от ЕТ и струва 32 - 3 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Няма да е нито матова, нито пък пиано лак... Полумат се надявам да изглежда
казва се черен сатен smile159

Точно \:D/ Както бяха отстрани на мерцедесите лайсните smile168 Като стане ще покажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.