Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВ С ОКТАВИЯ


itso81

Recommended Posts

Честито Колега!Със здраве да си я караш!Може да пуснеш малко снимки на колата и малко повече инфо.Ако мога да ти помогна с моят скромен опит-свиркай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба!Имам я същата и много ми харесва успех.Пиши от каде си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пирдоп съм ще пусна и снимки. Единствено имам проблем с ляво огледало,с бутон L се командва дясното огледало но с обратни посоки.Ако има на идея някой да помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с бутон L се движи и дясното заено с лявото! но след това с бутон R си го нягласяш smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в най-якия клуб!

Чакаме снимки!

 

 

п.п ... имах съученик от Пирдоп,после забегна за САЩ, Петър Стрелков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено имам проблем с ляво огледало,с бутон L се командва дясното огледало но с обратни посоки.Ако има на идея някой да помага.

 

хехе... явно всеки в началото се шашка от това :D . Всичко ти е наред - позиция L контролира двете огледала, а R само дясното. Честита придобивка, с кеф да си я караш и да не се чупи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа лявото не мърда ,а с бутон L се върти дясното в обратни посоки от нормалните с бутон R.

И друго как да кача снимки не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-1302-138453302596_thumb.jpg1 -браузваш компютъра си и си избираш снимка

2 - качваш я

3 - после намираш "бутон" "сложи вътре" и си готов.

Не прекалявяй с размера на снимките, обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.