Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лампичка за изгорели емисии


Sasho82

Recommended Posts

Здравейте от скоро имам Шкода Фабия 1.4 TDI , колата е на 4 години и 49 500 км.От скоро на таблото ми светна лампа за изгорели емисии,така свети няколко дни след което изгасна.Седмица по късно пак ми светна.Ако някой зное нещо по въпроса моля да пише.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без диагностика трудно някой ще ти каже каквото и да било, но провери с ВАГ КОМ,че в съседната тема за турбото по същия начин светвало и изгасвало и накрая....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има ли катализатор все още?

 

Пипано ли е там нещо?

 

Ако не - виж EGR (AGR)

не пиши глупости като не можеш да помогнеш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има ли катализатор все още?

 

Пипано ли е там нещо?

 

Ако не - виж EGR (AGR)

не пиши глупости като не можеш да помогнеш!!!

 

Не пиша глупости - вече и това го играхме - задръстен/нефункциониращ AGR води именно до тази сигнализация :idea:

 

На два пъти ми се е случвало макар и на VW, а не на Skoda - И двата пъти проблемът бе в AGR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има ли катализатор все още?

 

Пипано ли е там нещо?

 

Ако не - виж EGR (AGR)

не пиши глупости като не можеш да помогнеш!!!

 

Не пиша глупости - вече и това го играхме - задръстен/нефункциониращ AGR води именно до тази сигнализация :idea:

 

На два пъти ми се е случвало макар и на VW, а не на Skoda - И двата пъти проблемът бе в AGR.

 

Възможните причини/проблеми за да светне тази лампичка са да речем 200 така че е излишно да коментираме без диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможните причини/проблеми за да светне тази лампичка са да речем 200 така че е излишно да коментираме без диагностика.

 

Вероятно си прав. Е... аз с моите "глупости" тогава покрих 1% от възможните без много излишни приказки...

 

Ако и вие вместо критика бяхте споделили по още 1% вече щяха да са 3% и човека щеше да има поне капка идея какво би могъл да погледне :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да погледне ВАГ-КОМа и от там има 90%+, че ще открие решение .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията,най вероятно утре ще ходя на сервиз.Само се чудя дали да е в еуратек или друг.Казаха ми че в еуратек ще ми вземат доста повече пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добави в профила си от кой град си, за да бъде по-лесно да ти помогнем с избора на сервиз, а за ЕТ бъди сигурен че повечко пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се върнах от сервиза.Оказа се че дебитомера прави проблеми.Засега го оправи,но каза че може да се наложи да бъде сменен.Освен това нещо мери докато светеше лампичката и каза че е в нормални граници.Някой знае ли колко струва този дебитомер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Grace-и какво стана сега?Не е от твоите предположения...и какъв беше смисъла?... да си пишеш нещо.....ей така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.