Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Няколко въпроса за Супърб 2


Milen Dimitrov

Recommended Posts

И какво избра?

Ще има ли Superb L&K в клуба или не?

 

Спрях се на елеганс, в L&K не ми хареса че не можеш да поръчаш кожа+алкантра, както и кафявото табло, което нямаше да стои добре на лилавия аметист.

Иначе ще е елеганс 2,0 TDI 170 коня 4х4

с допълнително оборудване:

усилена кора под двигателя,

KESSY

електрическа задна врата

кожа с алкантара

радио Болеро

предни сензори за паркиране

мулти функционален волан

и май е това :)

Сега остава да видим за колко време ще дойде, защото ми казаха че мога да си чакам 6 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 295
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Milen Dimitrov

    82

  • bubaru

    35

  • N.Zlatev

    25

  • Quottzot

    12

Най-много писали в темата

И какво избра?

Ще има ли Superb L&K в клуба или не?

 

Спрях се на елеганс, в L&K не ми хареса че не можеш да поръчаш кожа+алкантра, както и кафявото табло, което нямаше да стои добре на лилавия аметист.

.....

и май е това :)

Сега остава да видим за колко време ще дойде, защото ми казаха че мога да си чакам 6 месеца.

 

Аз поръчах преди коледа Yeti 2.0 TDI 140 4x4 и все още нямам дата за производство, а един колега два дена преди мен поръча Пасат също 2.0 TDI 140 4x4 и вече от две седмици си го кара.

А тези от Еуратек казаха, че това е заради двигателите 2.0 TDI без значение от конете щото бил един и същ двигател само с различно турбо ................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин,ще чакате!Миналата седмица бях в Австрия и Германия,толкова много нови Супърб-и миналата година нямаше! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

Аз поръчах преди коледа Yeti 2.0 TDI 140 4x4 и все още нямам дата за производство, а един колега два дена преди мен поръча Пасат също 2.0 TDI 140 4x4 и вече от две седмици си го кара.

А тези от Еуратек казаха, че това е заради двигателите 2.0 TDI без значение от конете щото бил един и същ двигател само с различно турбо ................

 

Колега,

днес минах да проверя, какво става с моята кола и вече си има дата за производство 15 седмица s_flag . Но момчето ми каза, че заради Yeti (имало голямо търсене) всички останали 4х4 модели ще са с по-дълъг срок на доставка. Така че за съжаление може да ти се наложи да почакаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз поръчах преди коледа Yeti 2.0 TDI 140 4x4 и все още нямам дата за производство, а един колега два дена преди мен поръча Пасат също 2.0 TDI 140 4x4 и вече от две седмици си го кара.

А тези от Еуратек казаха, че това е заради двигателите 2.0 TDI без значение от конете щото бил един и същ двигател само с различно турбо ................

 

Колега,

днес минах да проверя, какво става с моята кола и вече си има дата за производство 15 седмица s_flag . Но момчето ми каза, че заради Yeti (имало голямо търсене) всички останали 4х4 модели ще са с по-дълъг срок на доставка. Така че за съжаление може да ти се наложи да почакаш.

 

Щастливец smile152 , аз все още нямам дата :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

днес след близо три часов престой в един Супърб в ЕТ си направих живота следващия един месец още по тежък s_flag

Но на темата, преди време колега беше пуснал тема, затова че когато си с KESSY не можеш да си сгънеш автоматично огледалата със заключването на колата.

След като поразпитах подробно момчета (по едно време се чудех вече, как ме издържат smile049 ) стигнах до извода, че и те си нямат никаква идея. Рових се в Maxi-dotа, четох книжката и никъде нищо нямаше.

Тогава в мен се зароди идеята, дали има опция това да се програмира с VAG-COM?

И тъй като съм бос в тази тема ще съм благодарен на хората с опит да си споделят мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В макси-дота опция за огледалата няма.Не виждам причина ,какво им пречи в Кеси-то,за да не се прибират огледалата от ключа? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с впечатлението, че не са много в час с опциите в сервиза. При мен също не се прибират при заключването, трябва да задържа бутона натиснат няколко секунди, да не говорим че твърдяха че не можела колата да се заклячва при достигане на някаква скорост smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с впечатлението, че не са много в час с опциите в сервиза. При мен също не се прибират при заключването, трябва да задържа бутона натиснат няколко секунди, да не говорим че твърдяха че не можела колата да се заклячва при достигане на някаква скорост smile150

 

И това е добре, а после с врътката ли се отварят или като запалиш сами се отварят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз поръчах преди коледа Yeti 2.0 TDI 140 4x4 и все още нямам дата за производство, а един колега два дена преди мен поръча Пасат също 2.0 TDI 140 4x4 и вече от две седмици си го кара.

А тези от Еуратек казаха, че това е заради двигателите 2.0 TDI без значение от конете щото бил един и същ двигател само с различно турбо ................

 

Колега,

днес минах да проверя, какво става с моята кола и вече си има дата за производство 15 седмица . Но момчето ми каза, че заради Yeti (имало голямо търсене) всички останали 4х4 модели ще са с по-дълъг срок на доставка. Така че за съжаление може да ти се наложи да почакаш.

 

Цялата минала седмица бях в чужбина и не съм ги закачал, но днес се обадих в ЕТ и на мен ми казаха 15-та седмица smile152 smile035 smile092 smile048 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нека и аз да се включа :) разликата между 140 и 170 кс Дизел е във втория вал на по-големия двигател.

относно огледалата и аз се чудех, четох по немските форуми и единствено от копчето или ключа се затварят. При мен от копчето не винаги работят, или не мога да хвана логиката, от ключа се затварят и чак след потегляне се отварят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката е,че като си ги затворил ръчно явно е имало защо и при даване на контакт няма да се отворят сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да се включа :) разликата между 140 и 170 кс Дизел е във втория вал на по-големия двигател.

относно огледалата и аз се чудех, четох по немските форуми и единствено от копчето или ключа се затварят. При мен от копчето не винаги работят, или не мога да хвана логиката, от ключа се затварят и чак след потегляне се отварят.

 

Колега,

като се взема колата ( днес ми обещаха, че до края на месеца ще я карам smile152) с един приятел с Октавия ще отидем viewtopic.php?f=46&t=14105 при човека Васко, да активира някоя и друга опция от Ваг-кома. И си мисля, че там ще има опция да затваря прозорците и огледалата, защото прочетох, че при Октавията ставало с малко по продължително задържане на бутона на ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката е,че като си ги затворил ръчно явно е имало защо и при даване на контакт няма да се отворят сами.

Имам на предвид, че дори след команда от бутона не се отварят, респективно затварят. Работи си когато си иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега,

като се взема колата ( днес ми обещаха, че до края на месеца ще я карам smile152) с един приятел с Октавия ще отидем viewtopic.php?f=46&t=14105 при човека Васко, да активира някоя и друга опция от Ваг-кома. И си мисля, че там ще има опция да затваря прозорците и огледалата, защото прочетох, че при Октавията ставало с малко по продължително задържане на бутона на ключа.

и тука става така. Ако си сMFA от там си го активираш. Няма нужда да ходиш никъде. При мен беше по подразбиране активно. Имам супърб бизнес. Лично аз разцъках електрониката, но всичко интересно беше активно или се управлява от MFA дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги според вас от това нещо кола става ли http://www.mobile.bg/11334226972398519 :?:

 

Наводнен автомобил си е таралеж в гащите, както и да го погледнеш, според мен. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колата е претърпяла наводнение от солена вода..."

"Има повреди по електрическата система на колата..."

 

Това трябва да е достатъчно за отговор на въпроса дали става нещо от нея. Солена вода и електрическа инсталация, определено не е комбинация за препоръчване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много да те слуша красавеца!

Това е колата и това е цвета.Браво! =D>

И вземи я докарай на някоя среща на НИМ,да си правят компания с моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.