Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член


acioice

Recommended Posts

Здравейте всички,

вече съм горд собственик на фабиа и имам някои питания :) като цяло ми трябва майстор в софия за дреболийки. ако мога да си ги оправя сам с ваши насоки също ще съм доволен.

 

1. задната врата се отваря само от вътре от самата дръжка на вратата не реагира.

2. климатика се пуска само на 4 степен на другите дори не се чува перка да върти.

3. монтиране на дистанционно за отключване и заключване (не държа да е в ключа).

 

Благодаря на всички отзовали се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

вече съм горд собственик на фабиа и имам някои питания :) като цяло ми трябва майстор в софия за дреболийки. ако мога да си ги оправя сам с ваши насоки също ще съм доволен.

 

1. задната врата се отваря само от вътре от самата дръжка на вратата не реагира.

2. климатика се пуска само на 4 степен на другите дори не се чува перка да върти.

3. монтиране на дистанционно за отключване и заключване (не държа да е в ключа).

 

Благодаря на всички отзовали се

Честито!На първия въпрос,виж дали не е заключена с функцията"защита за деца"На вратата трябва да има(от към пантите)едно копченце.2.Най вреоятно е проблема е в реостата.Не знам къде се намира,но четох из форума и ми е останало в акъла,че е в таблото.3.Най евтиния модул за дистанционо(без аларма)60лв с монтажа.Аларма от 100-160лв.с монтажа.Карай Фабияната със здраве =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....виж дали не е заключена с функцията"защита за деца"....

Защитата за деца блокира отварянето от вътре!

Тук случая е обратен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....виж дали не е заключена с функцията"защита за деца"....

Защитата за деца блокира отварянето от вътре!

Тук случая е обратен....

 

Ако е с фабрично централно, вратите могат да се блокират за отваряне отвън. Освен въртящия се селктор за вътрешната дръжка, има още един, който отвързва външната. Като отвориш врата и погледнеш над бравата откъм дебелината на вратата, има едно гумено капаче. Под него има една пластина която се движи вътре във врата към пантите на вратата и към бравата. Ако е към пантите, значи външната дръжка е свободна и с нея не може да се отвори вратата. Дръпнете едно ръководство от сайта на Шкода. Там има схема как се прави това. Ако е това, защото може и дръжката да е откачена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в тази тема има линкове за ръководства - ето това, което ти трябва, колега: http://store.hamsia.org/docs/index.php? ... ectId=1064 ПДФ-ът е на английски, а секцията за заключване и отключване на врати почва от 31ва страница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.