Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

невероятно


jordanph

Recommended Posts

здравейте колеги

имам фаворит моно 1994 с газова ланди

тръгвам от търново зареждам на товарния дап на макс маршрут търново- гложенски манастир -тетевен -рибарица-троян-разклона за ловеч севлиево и търново -340км отивам на същата газ станция в същия ден отново макс колонката отчете 22 литра което прави всичко 6.3 л на 100 км

ако карах на магистрала само без планинско можеше още да сваля средна скорост 60-80 км.ч.

извод-няма по проста надеждна здрава и икономична кола от шкода-изпитано и проверено

Успех на всички шкодажии нямам нищо против и другите марки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи мойта фабийка друго говори по-малко от 8 извън градско с 80-90км/ч неможа да падне иначе браво добър разход smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време и аз мислих,че фелата ми харчи 9 в града ама се оказа друго. като зареждам на Екото на К.Величков колата ми е мн икономична. като зареждам където и да е другаде разхода ми е 10.5/100

не съм запознат с материята, но си мисля,че просто на някои бензиностанции помпите са на по-ниско налягане и от там идва по ниския разход. аз лично нямам друго обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Чувал съм за некви тойоти короли 1.3 от 93 ,че сваляли разход до 5-5,5(газ) извън градско но много не ми се верва.Иначе перфектен разход ти е направил Favourita :) :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойта е засекох преди 2 седмици като пътувах за София, около 6.5,7/100 смесен разход в Пазарджик (към София) и в столицата час и половина въртене в мега големия трафик тръгни-спри ... горе долу за 350км пробег ми изгори 27-8 литра газ, което е идеално s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е невероятно. На колегата Васко - Бързия Влак му направих демонстрация на ОМВто в Габрово.

28.11.2011 - 348 km - Люлин, ШЕЛ-Враждебна, В. Търново, Вонеща Вода, Трявна, Габрово-ОМВ, гориво - LPG, Заредено количество - 22,7л на стойност - 30.87лв., или 6,52/100. Колегите могат да кажат с каква скорост сме се движили. Октавиите естествено дръпнаха напред и за да ги настигам под 100 не съм падал (естествено и над 120 не съм вдигал де). Но това беше реално и имам свидетели даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода на бензин се мери пълен пълен , но на газ -празен празен защото всички газстанции имат различно налягане. Случвало ми се е да ми заредят колата с 38л газ при положение ,че бутилката е 36л.и заради това понякога бъркаме в разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко пълниш. При мен кат почне ТРРРРРРР и я оставям така ТРРРРР докат спре. Никога не са ми пълнили бутилката повече от 32л. Така пълних в София преди да заминем на Вонеща вода, така напълних и в Габрово. И резултатът е налице. Другото е, че аз споменавам този конкретен случай, щот си имам свидетел. Иначе обикновено колата ми харчи толкова - 8.7 до 9.4 на градско и 6.2 до 7 извън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карате ме да се замисля дали за туря гаста :D

С тия бясни разходи 6-7 гас.

А аз все си седя с впечатлението че ако сложа гас ще ми гори около 10-тка.

Бензина да малко го харчи 6,5-7 градско и 5.5 извън, ама рядко минава 2 000 оборота :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми смятай газ - макс литър отгоре. Кат сметнеш, че едното е 1.22 а другото 2.40 и при 12/100 пак ше ти излиза по-евтино. А ти кат казваш, че рядко караш над 2000 об/мин съвсем пък тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видите мойта ламя(фелиция 1.3 мпи) как за 260км изгори 20литра газ и 8л бензин.

](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.