Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко помощ за Октавия комби VRS 2.0 TSI с 6-авт. DSG


toni.montana

Recommended Posts

Здравейте,

 

На крачка съм да поръчам Октавия ВРC 2.0 TSI комби. 6 степенна авт. DSG

Около 9 000 лв са екстрите/ само отпред няма парк, няма шибидах и навигация./

Черна перла с алуминиеви лайсни отгоре съм замислил със стандартните джанти Zenith.

 

-10% на цената ми направиха отстъпка.

 

Моля ако някой има подобна или мнение , което ще ми е полезно преди да сложа подписа, да ми пише тук в темата .

Ще съм благодарен за всякакви коментари.

 

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е да си вземеш дизеловата версия на RS 2.0TDI. Но това си е само мое мнение, ако харесваш повече бензина си го взимай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е да си вземеш дизеловата версия на RS 2.0TDI. Но това си е само мое мнение, ако харесваш повече бензина си го взимай.

 

Мерси .

 

Само за 1 основателна причина се сещам да ти е такова мнението- разхода

Понеже колата ще е на фирма за мен разхода не е фатален понеже няма да му плащам ДДС-то .

Аз не харесвам дизелови автомобили , но това е понеже така съм свикнал а не заради някаква конкретна причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти така като казваш 9хилки са екстрите, обоснови се.

 

От тях сигурно 2хилки са ксенон + завиващи фарчета.

Ел. Пакет+ макси дот още 1хилка.

 

За тях какво да ти кажем?

 

Мога само да гадая, дали си си поръчал салон РС Сюприм?- 1.6к.

 

Болеро ли си си избрал и озвучаване + онези там системи МСР ли ко мама им там?

 

КАкво да ти кажем за колата.

Аз не съм най-точния човек за тази работа, понеже за тази цена (с тези екстри) на тази смешна отстъпка е.......

 

Иначе е много добър автомобил като вътрешно оформление и оборудване (след екстрите, иначе е .....).

Хубав външен вид, малко по-слаб двигател от този на VW/Seat, но не е болка за умиране.

 

Иначе имам положително мнение за визията на колата.

 

РАзход? Зависи как и къде я караш, ако ще я караш градско (предимно) аз лично не виждам каква е файдата от това ТСИ, ако ще се пътува по работа с нея из страната- ОК, става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,

Тези които си изброил+

Сюприм- да

Болеро с 12говорителя- да

Волан с кожа и ДСГ подръжка- да

10 000 км на година

50/50 градско и София-Варна ще я карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От екстрите нагряване на седалките е доста ценно освен изброените, като ако ще карате повече от 1 човек ел. седалка + огледала с памет е голяма екстра. Иначе музиката е супер аз съм с 8 говорителя и ми е добре с 12 ще е още по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алуминиеви лайсни отгоре съм замислил

Надлъжните лайсни не са "алуминиеви",нито никелирани, а боядисани в св.сив металик без лак!Така че може да пропуснеш да си ги поръчаш! smile049
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите и коментарите на всички,

 

За лайсните , може би е добре да ги взема а след време да ги пипна щом не са добре фабрично.

 

Питам се също дали возията е много твърда и колко по-ниска е колата от стандартната , понеже се страхувам за комфорта и в тази джунгла София с ниска кола да се движа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите не са ниски коли, с това не би трябвало да имаш проблем. Успех, добра кола.

 

Мнооого си се объркал [-X А RS-a е и допълнително свален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите не са ниски коли, с това не би трябвало да имаш проблем. Успех, добра кола.

smile091 Кои по-точно не са?

Иначе избора на колегата е страхотен! VRS smile035 !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ако сравнявате с Unimag, Шкодите са много ниски, да. А, иначе, ако мислите, че Vrs е ниска, се заблуждавате. Особено последните модели... особенно Фабия. не само, че не е ниска, тя е висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички Шкоди са ужасно грозно високи коли!!!Особено ОК2

примерно Шкода Октавия -просвета и е 140мм,а Голф5/6 и Джета,които са същите като окачване,база и механика е 90мм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, че то 9 см си е направо на земята. На всяка неравност ще пращи кората отдолу. На мен и 14 см на 1-цата ми бяха малко и я повдигнах с още 2.

По какви пътища ще ги карате, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сега с аибаха -35мм.,карам на 105мм. и колата е пак доста висока :oops: Никаде не сьм опирал :!: :!:

Най-грозното нещо е висока кола.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ден след поръчката излезе инфо,че след 22-ра седмица започва производството на новото шаси 2012. И аз и дилъра мислихме ,че ще се отнася за моята и още повече се бях подготвил за 3-4 месеца чакане.

 

Днес ми казаха ,че 21-ра седмица ще я направят ,ще е 2011 шаси,което няма технологични разлики и доставката ще е първата половина на юни.

 

Понеже екстрите са 9000 лв съм леко учуден от тази новина.

 

Някой ако е имал подобен случай ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е излязла завършена от завода - точно един месец след като направих поръчката в БГ. Друг е въпроса, че дойде в БГ - едва онзи ден - т.е. още един месец след като е била произведена.

 

Така че - възможно е - с повечко късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята дойде седмица и половина след производството, аз затова сега я тествам smile035

РАБОТИ smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Честито.

 

Да минат по бързо регистрация и документация и да си я караш със здраве!

 

Поздрави!

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.