Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още един присъединил се към Skoda club...


Recommended Posts

Здравейте,

От няколко месеца се обзаведох с Skoda Fabia 1.9 SDI Elegance и за сега съм повече от доволен от придобивката. От прочетеното във форума разбрах към кого е препоръчително да се обърна за сервизирането и в бъдеще :). Искам предварително да попитам две неща, на който не успях да намеря отговор:

- има ли начин колата да се autolock-ва при потегляне, което лично за мен е много полезна екстра.

- това че врътката за контрол на темп. е разграфена с градуси означава ли че се смесва пропорционално студен и топъл въздух за поддържане на зададените градуси или е просто ориентировъчно.

 

П.П. Поздравления за добре развития и изключително полезен форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно първия въпрос-може ако има заводска аларма,но все пак трябва да се влезе в комфорт модула в адаптация...ако ми остане време ще вляза в мойто сди да пробвам...

по втория смесва да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка колега! Много безаварийни километри. По въпроса за отоплението - да поддържа зададените градуси, почти като климатроник само където ти трябва да си регулираш вентилатора от врътката. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм... значи правилно съм разбрал. Това е нещо като ръчно-управляем климатроник явно. bega4kata да със заводска аларма е.

Благодаря за пожеланията, дано да са безаварийни километрите smile049 . С радост ще посетя форумната среща (че доста въпроси се въртят в главата ми) - на Рапонги доколкото разбирам от др. тема, там е мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводска аларма- в ключа трябва да е!!

Климатроника,следи вътрешната температура,външната,слънчевия интензитет и топлината на хората/дрехите/ вътре..и автоматично регулира темп.спрямо тези фактори......така че, това не е климатроник,а парно с термо регулатор.

много безаварийни километри и те чакаме на срещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.