Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция - Електронен блок


LachKko

Recommended Posts

След неколкомесечно ходене по мъките разбрахме(предположихме) с любимите майстори, че Фелицията (1.3 моно, 50kW, климатик) не ще да пали и гасне в движение заради електронния блок. (преди това смених датчик на колянов вал и комутатор).

 

И сега се чудя откъде да намеря такова чудо и колко ще ми струва. Чисто нов не ми се взима, щото мн пари.

 

Молбата ми е ако някой знае от къде мога да намеря електронен блок на старо да ми подскаже :) колата е 1,3 моно. 50 kW, с климатик, без имобилайзер (последните ги пиша, защото мисля, че имат значение за електронния блок).

 

Цифрите от вече разваления са 441.0.4046-031.6 BOSCH 0.261.203.545

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да казваш за каква кола ти трябва влизаш у некоя морга с номера по Бош и търсиш такъв комп за Поло (мисля , че инжекционите са еднакви) ... с уговорка ако не запали да го смениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такъв какъвто търсиш втора употреба. Пускай теми в купувам, полезно е в доста случаи :) Също си попълни профила. Защото ако си от Русе и пробата ще уредим лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление съм от Сандански, живея в София и за още по-голямо съжаление никога не съм ходил в Русе :( Ти случайно да имаш някакъв път към София? Че ми се иска проба да направим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление съм от Сандански, живея в София и за още по-голямо съжаление никога не съм ходил в Русе :( Ти случайно да имаш някакъв път към София? Че ми се иска проба да направим...

 

Блока е от фаворит моно без чип и съм пробвал много пъти и на фелиции моно и работи отлично. Единствения вариант който виждам е куриер. Ако проблема ти е там съм сигурен че ще го решиш с моя блок. 0899516791 Красимир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси , ако си сигурен , че фаворитов става на Фелиция аз имам един резервен и мога да го дам на колегата да тества , пък след туй ако е от него ще си уредите с сделка с Еконт или там както решите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси , ако си сигурен , че фаворитов става на Фелиция аз имам един резервен и мога да го дам на колегата да тества , пък след туй ако е от него ще си уредите с сделка с Еконт или там както решите.

 

Става и е перфектен. Много пъти сме го слагали за проби но засега е в нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и е перфектен. Много пъти сме го слагали за проби но засега е в нас.

 

Лъчко , топката е в твоето поле ... казваш къде из София и ти го доставям за тестове .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.