Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за О2 4х4 1.9 TDI


alek240

Recommended Posts

DSG ли е ??? Защото май ръчка 1.9 с 6 скорости не съм виждал (за 4х4 незнам може да има). Аз мога да каза за не 4х4 DSG мисля че е на 100 km/h на 6-та. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ръчка става дума. Мисля, че всички 4х4 са с 6 скорости. Ако може и колегите с 5 степенни кутии (не 4х4) да споделят на 5та с 2000 оборота с колко километра са. Благодаря предварително:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа извинявам се тогава, незнаех... Погледнах в Автокаталога, там пише с 5 и затова писах...

За DSG-то казах аз... 2000-100, 2500-120 (не 4х4) :) Дано все пак съм помогнал s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95км/ч при 2000 об. на 5та при Окт1 1.9 ТDI

 

гуми: стандартните за модела ( 195 ....... 15" ) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички О2 4х4 са с ESP или поне така пише в офертата на ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не вземете сега да държите и волана с двете ръце, я... Че да не е кой знае колко голяма скоростта? Само някакви си двеста+ километра в час... Нали трябва да се снима smile048 За доказателство.

Пиша без лоши чувства и не приемам лично нещата. Просто ВЕЧЕ зная (от лош опит) колко БЪРЗО и неконтролируемо се случват нещата (дори и при 80 км/ч)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък на друго се чудя...

Темата е с абсолютно конкретен въпрос! И има колеги, дали конктерни и точни отговори!

Има обаче много важно инфо за О1?!?!?!?!

За О2 при 3750 об/мин.?!?!?!?!

Бах т'ва ЕГО smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мисля да търся такъв автомобил, биха ли казали колегите, дали 4х4 версията е по-висока от О2 само на предно? И още по-добре, ако някой каже колко е клиренса на 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.