Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • димон

    12

  • VALDO

    3

  • pigoff

    3

  • PRESIAN

    3

Най-много писали в темата

Бриджстоун Потенца!

http://www.google.com/search?q=bridgest ... 59&bih=743

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал за Vredestein, че са хубави и тихи гуми от човек, който е карал такива - не знам модел... Принципно моите са Goodyear Eagle NCT 5 - не са хич шумни, но са твърдички и подрусват като на каручка малко...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай MALOYA LUGANO- N4 в тестовете на аутобилд! зетя взе такива преди месец и каза :smt017 /съотношение цана/качество си мисля,че е :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бриджстоун Потенца!

http://www.google.com/search?q=bridgest ... 59&bih=743

:smt030

 

Само дето няма нашия размер 195/65-15. Скачат от 185 на 205 :D

.........................

 

Ще се радвам на мнения на хора , които лично са доволни от гумите , които препоръчват , а не дето са чули , че са добри ...Различно е . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Ще се радвам на мнения на хора , които лично са доволни от гумите , които препоръчват , а не дето са чули , че са добри ...Различно е . :D

 

 

Щом па' си рекъл - ето ти личен опит малко... Астрата беше с клебер, нямам идея какъв модел са, но гумите бяха на 9 години, изтъркани до 2-3мм, твърдички вече и вървеше без да се ослушва - не са никак шумни. Възрастта доказва една хубава гума, без балони и кривини и глупости... За жалост няма да мога да ти кажа модела им :) На мокро не бяха по-добри от Goodyear-ките ми сега, ама то е ясно защо - пак възрастта и твърдичкия каучук... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам Вентото с Дебика Пасио 2 и няма никакъв проблем, никакви шумове и колата спира отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишелин са с най-мекия каучук и са много тихи, но една по-голяма дупка и са се сцепили отстрани. освен ако не са Run-flat, но тогава цената е почти двойна.

Дънлоп Спортмакс ТТ са с малко по-твърд каучук и също са тихи в момента съм с такива на Супърб-а, Преди това бях с Континентал (ПремиумКонтакт 2 и СпортКонтакт 2)- е по шумни гуми няма.

Това са от по-викокия клас, човека не каза в кой клас се е ориентирал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори сезон започвам с Kleber dynaxer hp 2, не са шумни, не са много меки, но не са и пластмаса, добре возят. На мокър път са доста стабилни - няма мърдане. Като цяло съм доволен от тази марка, зимните ми също са клебер. Мисля, че са по около 100 лв. бройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O.K. Димо! :)

И аз ти препоръчвам Малоя.Трети сезон ги карам на Пасата,евтинки са и съм доволен! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нискобюджетните няма тихи!

Марката ще си я избереш сам - няма начин да не ги знаеш :)

 

 

За съжаление колегата е много прав!Скаута си го взех естествено снабден с летни Пирели,които подмених още при получаването в Еуратек.Карах ги само миналия сезон и преди двадесетина дни като отидох да ги слагам пак,майко мила-ми аз направо съм ги смазал от каране!И това е момента в който направих огромна грешка!Викам си щом е тъй по-добре да сложа ефтинджос,като ги ям за по едно лято,щото дефакто дали ще дам 550лв. или 1500 се тая!Е да ,ама не-Продадоха ми Фиренца,вярно държат се прилично за парите си,но на мен ми идват шумнички!Та си мисля,че вярно няма идеално щастие! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Преди това бях с Континентал (ПремиумКонтакт 2 и СпортКонтакт 2)- е по шумни гуми няма...

има, колега, има. от около 2 хиляди км съм с конти премиум контакт 2е и съм много доволен откъм шум, на фона на фабричните матадор елит 2. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях пред същата дилема преди месец - най-много ме дразни шума в колата /това е една от причините да карам само бензин/. Карах Goodyear и сега съм с VREDESTEIN Sport Track - разликата е огромна, особено в шумоленето!!! Между другото май в АУТО БИЛД са ги класирали на първо или второ място /не съм сигурен/ - препоръчвам ги горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит мога да предложа 2 различни гуми, но не знам дали ги има в твоя размер, особенно едната. Първата за съжаление е стар модел и на дали го има по магазините вече, но ако има размера и се намира - мисля, че ще останеш доволен! Гумата е Yokohama AVS Sport. Според мен, перфектна лятна гума, която се справя с нагорещения асфалт толкова добре, колкото и с мократа настилка! Когато има доста вода по пътя остава стабилна в завой и при спиране!

yokohama_avs_sport_v102.jpg

Другата гума е ContiSportContact серията - малко по-шумни от горната,

но съм останал с добри впечатления от карането с тях.

Continental-ContiSportContact.jpg

Най добре обаче е да пробваш различни гуми в движение, понеже всичко тук

е субективно и както се досещаш, на дали има някой с уши като твоите.

Някой е по-глух, друг чува повече високите...

Успех с намирането на подходящата гума!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях пред същата дилема преди месец - най-много ме дразни шума в колата /това е една от причините да карам само бензин/. Карах Goodyear и сега съм с VREDESTEIN Sport Track - разликата е огромна, особено в шумоленето!!! Между другото май в АУТО БИЛД са ги класирали на първо или второ място /не съм сигурен/ - препоръчвам ги горещо!

 

За VREDESTEIN Sport Track 3 ли говориш ? Наистина са на 1-во място за 2011 г. По шарка наподобяват първата гума , която е показал ZloQQ. Също така сподели дали са меки на допир ! И колко :D

Eто картинка :

 

023075091.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 дена смених вече износените(предни)гуми Dunlop SP01 със Continental PremiumContact 2.Шума спадна ЗНАЧИТЕЛНО.Тъкмо ми беше направило впечатление че летните ми гуми са значително по-шумни от зимните(Goodyear Ultragrip 7)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ДА НЕ Е ШУМНА ДАДЕНА ГУМА-ТРЯБВА ДА Е БЕЗ ПОСОКА!!!

само страна

 

+++

 

В което е цялата ирония :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро смених зимните с Dunlop SP Sport Maxx (да не се бърка със Sport Maxx TT) и съм много доволен. За съжаление, обаче, гледам тук http://diana-ltd.com/index.php/products/view/99 , че няма 15".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.