Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос


acioice

Recommended Posts

Здравейте,

насочил съм се към Шкода Фабиа 1.9СДИ комби 2002 и почти съм я купил :) и се сетих да се регистрирам при вас и да попитам какво мислите като цяло за автомобила. Всяко мнение ще ми е от голяма полза в това да я купя или не . Огледал съм се в нея като семейна кола не съм състезател и разхода на гориво винаги е от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много икономичен и надежден автомобил, разход 4-6,5/100, може и под тези стойности. Ускорението е слабо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да я видим поне на обява де? Аз от моята съм много доволен засега. Едно пълно обслужване излиза към 600 лв. с хубави части. Доста спокоен автомобил поне за мен. С четирима пасажера и багаж е даже прекалено спокоен smile152 Питай нещо по конкретно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си взех Фабия комби SDI 1.9 ;) Не очаквах толкова много от Шкода!Автомобила е направен много добре.Усеща се немското изпълнение по почти всички показатели.Преди съм карал само немски автомобили и не правя разлика от тях!За разхода въобще няма да говоря.Пример:ходихме в Гърция събота и неделя.700км,разход 4.2.половината път по магистарала със скорост 120-140км/ч.Ако карам около 100км/ч може да се свали до 3,7/100 :mrgreen: И това проверих :D Частите не са скъпи.Има във форума търговци с ценова листа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за мненията , ще я взема няма обява да я покажа като я взема ще я снимам и ще я покажа и аз чух само хубави работи за нея. досега съм карал основно френски коли та да видим разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключителен автомобил мисля с 90 км на дълго отива на 3,5 литра на 100км доколкото знам тези 1.9 СДИ имат проблеми по скоростните кутий но не знам кой разновидности и дали всички нещо като сериен проблем е. Гледай скоростите как превключват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

вече съм горд собственик на фабиа 1.9 СДИ 2002 (не е регистрирана още колата) :) сега трябва да и направя обслужване (малсо, филтри, ремъци, ролки и съединител) моля да ме ориентирате малко в цените за горепосочените неща.

Цените в ЕУРАТЕК как са? от там ли трябва да пазарувам?

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackSpot - Благодаря, щом не съм попълнил от къде съм значи така съм сметнал че е по добре , във въпросите ми пише да ме ориентирате в цените а не да ми препоръчате място от където да пазарувам, като стигна до пазаруването тогава ще питам за място от което да пазарувам в градът които се намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 лв. комплект съединител ЛУК, 300 лв. комплект ролки ИНА ангренаж с ремък Контитех, 50 лв. ролка ИНА обтяжна пистов ремък и 20 лв, 100 лв. водна помпа. ремък Гейтс пистов. Масло варира цената от 50 до 80 лв за този мотор, филтъра е около 15 лв. маслен, 25 .в горивен, 12 лв въздушен , 10-25 лв. филтър купе. Ако имаш познат магазинер и ти дава отспътки може да свалиш от всички цени процента който ти дават.

Хубаво е да провериш ролката на динамото а ако ти се дават пари направо и нея да смениш.

Маслото на ск. кутия може да провериш как е. Цената му е около 25 лв. литър.

Това е което мога да се сетя аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata - благодаря много за линка от голяма полза ми е , не е тайна от кои град съм просто за момента не е нужно да го споделям.Тия цени които си дал са от теб или от официалния вносител?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно пък на мен защо хората, желаещи да ти помогнат, трябва да гадаят от къде си? Тъпо, ама много! ](*,)

 

(Дано Юли намери скоро време, за да направи полетата за местожителство и гараж задължителни)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gogata - Хората които искаха да ми помогнат го направиха всичко останали просто спамите темата ..... имайте малко форумна култура и не осирайте темите на хората.

 

Благодаря на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

вече съм горд собственик на фабиа 1.9 СДИ 2002 (не е регистрирана още колата) :) сега трябва да и направя обслужване (малсо, филтри, ремъци, ролки и съединител) моля да ме ориентирате малко в цените за горепосочените неща.

Цените в ЕУРАТЕК как са? от там ли трябва да пазарувам?

 

Благодаря предварително

Честито за придобивката , изпратил съм ти на Л.С. , малко инфо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

вече съм горд собственик на фабиа 1.9 СДИ 2002 (не е регистрирана още колата) :) сега трябва да и направя обслужване (малсо, филтри, ремъци, ролки и съединител) моля да ме ориентирате малко в цените за горепосочените неща.

Цените в ЕУРАТЕК как са? от там ли трябва да пазарувам?

 

Благодаря предварително

Честито за придобивката , изпратил съм ти на Л.С. , малко инфо .

Честито и от мен!Ако има проблеми пиши да решаваме и разучаваме колите си!От колегата rgc съм взимал някои неща.Магазина е добър.Схемата за цените също е добра.Не знам има ли отстъпка за съфорумци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Днес се прибрах от Априлци през Шипка до Бургас за 4,5 часа с две спирания за кафе и среден разход по борд 3,8 л/100 км. Кокво повече да ти кажем притежателите на SDI. Пък щом и bega4kata седна в такава... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това стайната е интерсно :-k

иначе не си сбъркал за колата,аз мойта я карам от нова от магазина и съм мно доволен вече съм на 324 000км и даже още съм с оригиналната водна помпа, smile126

следващата пак ще е такава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.