Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

инфо за скоросна кутия фаворит


palavnika_23

Recommended Posts

колеги има ли някаде опътване за скоростна кутия на фаворит,че моята се прицака и трябва да я отварям.2-ра скорост ми исклучва даже вече се едно я няма.Търсих из форума но не намерих това което ми трябва някои ако може да помогне ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги има ли някаде опътване за скоростна кутия на фаворит,че моята се прицака и трябва да я отварям.2-ра скорост ми исклучва даже вече се едно я няма.Търсих из форума но не намерих това което ми трябва някои ако може да помогне ще съм много благодарен.

 

Търсачката брат, търсачката! Горе вдясно е бутона. Иначе документация много...viewtopic.php?f=16&t=9358

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така распиляхме кутията оказа се изронена запчатка на 2 скорост и изронена муфа която се движи междо първа и втора а на муфата има зъви за задна скорост.Някой колега ако има распиляна кутия да ми продаде частите които ми тряват или някои ако продава такава кутия да помага,че съм на голям зор.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така распиляхме кутията оказа се изронена запчатка на 2 скорост и изронена муфа която се движи междо първа и втора а на муфата има зъви за задна скорост.Някой колега ако има распиляна кутия да ми продаде частите които ми тряват или някои ако продава такава кутия да помага,че съм на голям зор.Мерси предварително.

 

Попълни си профила, за да знаем от къде си! Така по-лесно ще те упътим към нужните за теб части и информация.

Колегата favorit и rgc имат магазини за авто-части. Пиши им на лични те ще ти решат проблема.

ПС: Във форума има специални раздели Купувам, Продавам. Там също може да потърсиш.viewtopic.php?f=14&t=23253 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така распиляхме кутията оказа се изронена запчатка на 2 скорост и изронена муфа която се движи междо първа и втора а на муфата има зъви за задна скорост.Някой колега ако има распиляна кутия да ми продаде частите които ми тряват или някои ако продава такава кутия да помага,че съм на голям зор.Мерси предварително.

Имаш ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.