Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Neo Socket-поредната зарибявка


PRESIAN

Recommended Posts

само за 29 лв. и вече имате KERS в автомобила.Освен това ще ви спести 10-30% гориво smile091

http://sofija.hitarpetar.bg/offer/khit-avtogorivospestitel-10-30-neo-socket-japonija-29-lv-IDg7X.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше подобна тема и се разискваше, че е глупост :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз имам такова, само че има и кабел към него, освен че трябва да ми пести гориво, със сигурност ми зарежда телефона smile091 smile152 .

Сега благородно завиждам на колегите с извод за 12V в багажника( могат да реализират двойно по-голяма икономия(или със сигурност могат да бъдат ужилени с двойно повече парички за такава глупост, ако искат разбирасе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимание: Всички клиенти на онлайн магазина http://www.desibo.net, които закупят стоки над 100 лв, получават ПОДАРЪК хит гривната POWER BALANCE на НАСА- САЩ!

 

Хахаха smile091 Голяма глупост са измислили тея smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е поредния колос на човешката глупост и наивност.

 

z3f1r40: ще ви я донесе лично Бъз Олдрин.... smile091 smile091

 

между другото за 200 лева мога да ви продам мп3-плеър който помага да се предвижвате по-бързо из града. пълен е с песни на Металика smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото за 200 лева мога да ви продам мп3-плеър който помага да се предвижвате по-бързо из града. пълен е с песни на Металика smile091

На мен "Джипси Кинг" ми помага повече! 200 лв. за MP-3 плеър егати????

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, като се има предвид формата, възможно ли е да е устройство с двойна употреба!? :roll:

 

smile091

 

Или е просто намек от страна на производителя към недоволните клиенти - ако не ви харесва нашият продукт, можете да си го... smile048

 

ПП - В комбинация с магнетизатор направо почва да връща гориво в кантата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройството успешно се използва от милиони шофьори в САЩ, Канада, Австралия, Англия, Германия, Франция, Близкия изток и Азия.

 

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудвам се защо във Ф1 използват тези тежки и сложни системи,наречени КЕРС,а не си боднат по 1-2 такива и чиста работа....може би защото нямат запалки... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.