Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Код за радио SWING


ilusinator

Recommended Posts

Колеги, моля за да ми помогнете как да разбера кода за радиото SWING на собствения ми автомобил - SuperB!

Понеже съм с COLUMBUS от 2 години и съм свалил SWING-а, а преди няколко дни случайно говорех с един приятел и той ми каза, че имало желаещ за закупуване на такова радио SWING и аз реших да му го продам. Ама трябвало код, а аз не го знам?! Има ли начин да го разбера! ЕУРАТЕК ги питах и тя една дълга и широка, не е за приказка!

Така, че моля за помощ! Иначе така ще си седи в кашона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица си купих за Фабията радио от моргата 2009г.фолсваген....и с едно обаждане в Автотрейд,по номера на радиото за 1 минута ми казаха кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми трябваше скоро кода за радиото - като ходих да ми окабеляват вратите отзад - и звъннах в ЕТ да питам и оттам ме вкараха в една световна конспирация тип "Мосад - Ми-6 - ЦРУ" - толкова секретни и важни ги изкараха тия кодове. В крайна сметка им теглих една майна, а в последствие се оказа, че кодът дори не ми трябва. Само че въпросът е, че ако, да кажем, сменя акумулатор, ще ми трябва със сигурност и кво правим тогава? Някой да има някакво лесно решение, заобикалящо ЕТ по възможност, да знам за по-нататък, ако ми се наложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,за оригиналното радио трябва да имаш код.Аз имам няколко бели листчета и на тях има много цифри,мисля че кода е на някой от тези листчета.А иначе ,кодовете не се дават току така по телефона,a за да отидеш в ЕТ да ти го направят те и да ти вземат пари.Мой приятел кара ситроен,обажда се да попита за кода ,но нему го дадоха,а казаха да отиде в шоурума да му вземат парички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който му трябва код и не иска да има вземане-даване с ЕТ - във всеки сервиз, който се занимава с аудио по колите, биха били отзивчиви предполагам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги БЛАГОДАРЯ за коментрите!

Бат' Сами ще звънна и аз в Автотрейд! Това е най-добрия ход в момента!

Иначе за ЕТ просто е истина, че там е дълга и широка, платена и конспиративна история!

Отговориха ми, че е даването на кода е против ПОЛИТИКАТА на ФИРМАТА, като под фирмата разбирай ШКОДА!!!

ОК! Търсим други ходове! Все пак отнови Ви благодаря за съветите и ако още някой помогне - чакам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка колеги когато си купуваме чисто нова кола от ЕТ с оригинална аудио уредба ,в документите имали го някъде този код за радиото . :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ каза:

във всеки сервиз, който се занимава с аудио по колите, биха били отзивчиви предполагам...

 

по какъв друг начин искаш да ти се каже ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.