Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия2 - Задни амортисьори разкъсани прахоуловители


mile

Recommended Posts

Абе не е сложно - абсолютно същото е като при единичката. Любомиров е дал хубави снимки. Ако бяха гумени, щеше да има проблем с попиването на удари - гумата пружинира много по-бързо от тая пяна и при хлътване в дупка с по-голяма скорост може да се стигне до опасно подскачане на задницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагайте от РС те са малко по-къси и затова издържат пове

 

п.п. мойте оригиналните за 40 000 станаха на парцал и тогава ги смених с РС-ови и вече съм на 156 000 и са здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел с РС на 3 г. и 86к, ги смени преди 1 м. Същата гъба като при мен, но по-важното е, че въпросната "гъба" е полиуретан - бързо "стареещ" и нетраен полимер. Така че, важно е и кога са произведени тампоните, не само колко са карани smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги смених на 81000 км. Новите не знам от къде ги взеха майсторите, но прахоуловителите ми се струват по-читави от оригиналните, защото са гъвкави, а не твърди. За ударните тампони не знам колко ще изкарат, но задължително ги сменяй и двете, защото си е двойна работа, а и не са толкова скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте колеги, напълно нов съм във форума и тов е първият ми пост.

Наскоро си купих Октавия 2 от ЕТ. Момчетата там ме уверяваха, че колата е проверяване и всичко е наред, но все си мисля че не е точно така. Открих множество тревожни за мен неща, затова се обръщам с молба за мнение.

Направих снимките при смяната на гумите, че старите баха много зле.

Много ли е зле положението и налага ли се незабавна смяна - снимал съм преден десен и заден ляв.

Предварително благодаря за мненията!

post-13320-138453470672_thumb.jpg

post-13320-138453470677_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката са 2 задни и то един и същ.Явно си се объркал като казваш , че си снимал заден и преден... Няма преден на снимките, освен ако отпред нямаш пружини... :D

Сменяй ги, по 22 лв/бр. са .

smile159 - Добре дошъл във форума !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.