Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем ..


momcheto_s_favorita

Recommended Posts

Здравейте колеги, проблема ми е следния

Значи неска хванах да си мия колата (Фаворит 1.3 МПИ) и след като приключих, изчаках малко да изсъхне, да не се намърляви пак. След около полвин час запалих, че трябваше да излизам и почна да ми върти номера, все едно съм я намокрил (смисъл както при преминаване през локва се намокря) почна да прекъсва, да не работи как трябва .. преди 2000 оборота никаква я няма, а като и подам рязко газ и забива муцуната не иска да се изфорсира. Да отбележа, че като я мих предния капак не съм го отварял да изливам вода. (макар че и да съм го правил не би тряяло да прави такива проблеми)

Оставих я 1 час така, запалих я пак на студен мотор и с малко подаване на газ върви както преди, обаче като вдигна леко температура и затопли и започна пак същите номера. На бензин също е пробвах, пак така.

 

Та .. някакви мнения от какво може да се получава така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко като е изкарвах си работише супер нормално, както преди .. Все едно съм карал из локви и са е намокрила и на другия ден нали неска си е като нова. Не мога да си обесня защо така прави ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Пради да пътувам в дъждовно време хубаво напръсквам кабелите комутатора бобината капачката на делкото отвътре и отвънка с WD40 и нямам проблем явно тази болест е обща за Фелите(без кори под калниците). ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, не го знаех. Но не знам как е станало тъй като с едно канче уливах предния капак до като я мих .. смисъл до сега вече толкова години и на автомивка с водоструйка цялата са е пръскали нищо й е нямало, а сега изведнъж с едно канче е поливах и стана квато стана .. просто не е нормално това smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.