Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

голям проблем


krasibg75

Recommended Posts

Здравеите колеги. 2008 год. си купих Октавия 2.0 тди, 140к.с. От декември 2009 год. до сега колата ми прави следния проблем - през 25-35 дни не може да запали. Смениха датчик на коляновия вал, клеморед, тандем помпа, а последно дюза и семеринг, но ефекта е никакъв. Още е гаранционна, но като гледам какво и как го правят ми се плаче направо. Дайте някакъв съвет моля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши от кой град си. Все ще се намери някой колега който да ти помогне. Иначе така отдалеч провери - имобилайзер, въздух в горивната система...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Сливен съм. Кофтито е, че тия хора само я вземат и ми я връщат - сменили това-онова и казват ватрешна поръчка - тя е в гаранция още, а нищо не пишат в сервизната книга. В чудо съм се видял. И в София ходи 2 пъти колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги. 2008 год. си купих Октавия 2.0 тди, 140к.с. От декември 2009 год. до сега колата ми прави следния проблем - през 25-35 дни не може да запали. Смениха датчик на коляновия вал, клеморед, тандем помпа, а последно дюза и семеринг, но ефекта е никакъв. Още е гаранционна, но като гледам какво и как го правят ми се плаче направо. Дайте някакъв съвет моля?

 

Може да е офтопик ама - Ако върти а не пали може да е от имобилайзера (изключва помпата). На една от колите ни ако някой е бутал колата или нещо друго е задействало алармата дава "бъг" и в последствие колата върти стартера а не пали. В сервиза изобщо не го хванаха и бяхме в твоя филм... до момента в който колега не видя зависимост от мигането на лампичката на алармата и палене/непалене.... smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях публикувал тема за същият проблем, и моята е 2008г. 140 коня. Аз също се насочих към имобилайзера ( не съм сменял датчика на коляновият вал, защото според някой ако е от него трябвало да ми прави проблем и докато се движи автомобила) Което не зная дали е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Ботевград и ходих веднага щом ми направи проблема отидох в София УЕРАТЕК но при мен нямаше никакви изписани грешки и така карам сега .... не го е правила от тогава :) ще видим до кога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.