Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размер на говорителите във вратите на О2.


simichoil

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам следното питане. Някой може ли да ми каже какъв е точния размер на говорителите във вратите на Октавия 2.

Интересува ме какво може да се сложи на мястото на оригиналните. Предните поне на вид са по големи от 6,5'' (16см) а задните ако не се лъжа са 6,5''. Искам да сложа максимално големи говорители на мястото на заводските.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тези от сайта не са правилни. Предните са по големи от 16,5 см (както са описани). Задните са според мен 16,5 но не съм сигурен.

 

Митак, ти сменял ли си говорителите ? И според мен отпред може да се сложат 20см но не съм сигурен точно какви са заводските. А задните са си 16,5 см - но и за тях не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нета пишат, че това пасвало точно - за отпред става въпрос:

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listin ... nkCode=asm

 

Т.е. 17см били отпред. Повечето хора в briskoda търсят 17см-ови - най-често срещах "...като старите, но с по-хубав звук...".

 

Много фит китове се продават за 165мм, което ме озадачи, пък?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нета пишат, че това пасвало точно - за отпред става въпрос:

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listin ... nkCode=asm

 

Т.е. 17см били отпред. Повечето хора в briskoda търсят 17см-ови - най-често срещах "...като старите, но с по-хубав звук...".

 

Много фит китове се продават за 165мм, което ме озадачи, пък?

 

Поздрави

 

И аз това чета, но не е баш така. Ето 2 снимки. Взети са точно от Бришкода. На първата е оригиналния говорител - а на втората - сменен с друг.

 

post-1803-138453292569_thumb.jpg

 

post-1803-138453292629_thumb.jpg

 

Според автора на темата - новия монтиран говорител е 16,5 см. Ясно се вижда, че има някакъв фит кит който е монтиран - нещо като фланец редуциращ. Разликата не е 0,5 см. в диаметър - за да е 17 см оригиналния. Според мен е поне 18 см заводския говорител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тези от сайта не са правилни. Предните са по големи от 16,5 см (както са описани). Задните са според мен 16,5 но не съм сигурен.

 

Митак, ти сменял ли си говорителите ? И според мен отпред може да се сложат 20см но не съм сигурен точно какви са заводските. А задните са си 16,5 см - но и за тях не съм сигурен.

 

 

задните са 13см. сигура,а предните 165мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.