Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оптичен тунинг на Фабия 2!


Recommended Posts

Здравейте колеги! Преди 2 години купих Шкода Фабия 2-ка,след това я блъснах и сега вече е оправена! :mrgreen:

 

Количката е с двигател 1.2 и повече ще и тича един оптичен тунинг. Ако може някой да ми даде идеи,ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Преди 2 години купих Шкода Фабия 2-ка,след това я блъснах и сега вече е оправена! :mrgreen:

 

Количката е с двигател 1.2 и повече ще и тича един оптичен тунинг. Ако може някой да ми даде идеи,ще съм много благодарен!

 

 

ми дай някоя снимка,поне да я видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Преди 2 години купих Шкода Фабия 2-ка,след това я блъснах и сега вече е оправена! :mrgreen:

 

Количката е с двигател 1.2 и повече ще и тича един оптичен тунинг. Ако може някой да ми даде идеи,ще съм много благодарен!

 

 

Ето тук има 200+ страници пълни с идеи!

viewtopic.php?f=18&t=6808&start=3300

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.