Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Огледалата тракат отвратително...


z3f1r40

Recommended Posts

Здравейте, имам едно запитване. Скоро ми смениха и 2-те огледала на октавията и сега тракат отвратително. Имам съмнения че не са оригинални а някакви боклуци и сега направо откачам ](*,) При всяко отваряне и затваряне тракат, дрънчът и нз си още какво. Плюс това преди като я отключих колата светваха едни лампички, сега не.

Какво да правя??? Да се мъча да ги разглабям ли (много ме е страх да не им направя аз нещо) или да търся към някой да се обърна?

Давайте идейки моля :smt017 Благодаря и лека вечер smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застрахователя ги смени (в тяхен сервиз). Бяха счупени и двете. Сменени са с нови. За дрънченето незнам точно... Като претисна огледалото и затворя вратата пак дрънчи, но по малко... Когато минавам през дупки пак дрънчи. Достра трудно сега се сгъват и разгъват сега огледалата, особено едното. Дрънченето е се едно резонира, немога да го опиша точно, но или огледалото дрънчи (ама и двете) или вътре нещо се удря в тях и резонира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, но несветещите лампички и резонирането ми намирисва на невключени букси. :-k В този ред на мисли, подгрева и/или ел. настройката работи ли?! Другия вариант е самите стъкла да не са закрепени съвсем добре към основата, но това по-скоро ме съмнява. А за разглобяването, сигурно не е нещо непосилно, но по-добре е отидеш при злетата в сервиза дето са ги сменили и да ги питаш тях.

Не знам дали ще помогна, но това ми идва на акъла сега.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел регулирането работи, подгрева незнам но мисля че и той ще е наред. А може ли тези огледала да нямат място за такава лампичка или просто в сервиза не са сложили крушка ??? За сервиза не искам да ходя пак, защото не останах много доволен като цяло. А може би някой колега от Варна би могъл да помогне smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би някой колега от Варна би могъл да помогне smile027

 

Щом иде реч за Варна, отиди при bega4kata: viewtopic.php?f=2&t=12787

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя застраховател е платил за ремонта. Имате право заедно да изискате от сервиза качествен ремонт. Не е необходимо да се разправяш лично, отидете със застрахователя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е неискам и нямам възможност да се разправям с застрахователи. Помолих за помощ за отстраняване на проблема. Ако няма да мога да се справя сам може и да се обърна към bega4kata. Чакам други предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.