Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой къде зарежда?


esto

Recommended Posts

идеята на темата е всеки да сподели къде зарежда гориво, впечатления от конкретни бензиностанций за да има актуална информация и по-малко хора да се набутват с гадните горива на тарикатите.

 

 

преди 4 дни заредих на OMV в бургас на изхода за софия и резултата беше:

колата започна да пуши като икарус,на моменти като я понастъпя колите зад мен се губехя в кълба дим /през деня/и колата не вървеше както преди, помислих си,че се счупи колата.

изгорих целия резервоар и заредих на петрол във Варна в Чайка и всичко се оправи.

като цяло зареждам само на OMV ,но мисля да ги сменям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • C2H5OH

    12

  • evin

    7

  • coverdale

    5

  • shaft

    5

Най-много писали в темата

София-Шел Младост В-пауър и ОМВ Младост с Карера 100, това е от което съм доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМВ-премиум дизел,досега никакви проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV, Лукойл, досега съм много доволен. Лукойла на 1-вия километър на магистрала Тракия, ОМВ-тата по Цариградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел - Лукойл, Еко

Бензин - ОМВ

Много е специфично и зависи и от конкретната бензиностанция. Едно време - газ = Шел бяха номер 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от времето на Пасат, когато зареждах ГАЗ и сега НАФТА, го правя на Шел. Препушва при издухване на кюнците и то в началото. После или карам много бързо и се разсейва при турболенцията след мен или не пуши! smile168 Последния път заредих 53л Ви Палър Дизел - не намерих никаква разлика поне не в бягането, ускорението и пушенето. Даже май бяга по малко или пък съм свикнал вече! Ама си мисля че има огромно значение от Шел до Шел!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безнизинката я зареждах само на Еко вървеше много добре :smt017 .

Сега само на ОМВ зареждам,направих едно зареждане на Еко ама колата почна да пуши много и не вървеше добре.Приятели ми препоръчват да пробвам на Лукойл/Петрол :-k ,скоро ще заредя там за да видя каква е разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам само в Лукойл. Нямам оплаквания до момента. \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sprint Diesel на OMV и нафтата на LUK OIL са еднакви! ОМВ си зареждат обикновената нафта от тях. А иначе Premium Diesel си е австрийски и има огромна разлика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък да е австрийски премиума не вярвам. По - скоро румънски, нали ОМВ купиха рафинерията в Констанца.

Аз зареждам спринт дизел на двете печки и съм доволен. Преди сипвах на камилата от Лукойл, но след като сипах от ОМВ се отказах.

Наскоро пробвах нафта от СНГ (Синергон петролиум - бившето Топливо) - доволен съм даже е малко по - добра от спринта. СНГ имат също карти за отстъпка 5 ст. трябва еднократно зареждане за над 30 лв.

Иначе Ви пауър Дизел си е най - доброто за мен, но не мога да си го позволя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От три различни коли опит съм събрал-на шел пасата ми гореше 15-16 градско,омв и еко около 11.Другата кола пак съм ги засичал на компа шел 14, с еко 12 с омв 11.Сега карам само с омв и еко 7,4 за последните 500 км градско.Говоря за бензин.Когато карах служебната фабия 1,4 бензин зареждахме на шел под 13-14 не сваляше в града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 на градско и 6.5 - 7.2 на дълъг път газ. Много пъти съм зареждал на други бензиностанции. До сега съм доволен от газта само на OMV и на една квартална газостанция (там и цената по-тъничка). На бензин карах за последно като се правих на състезател на НИМ в неделя на 04.10. Преди това съм карал на бензин... не помня. Беше или април или май. Май не бяха почнали жегите. Убедих се, че на моята Фела няма смисъл от такива скъпи горива. Не върви повече а и със сигурност няма и да харчи по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезмислихте темата с постоянното и редактиране! Досага лично съм гласувал 3 пъти и ако се наложи 4ти просто ще я отсвиря smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.