Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полиране на алуминиеви джанти!


Recommended Posts

Започнах да се занимавам с полиране на джанти и други детаели! За целта си направих и две машинки за финалното полиране,разбирасе там кадето е възможно! Подготовката си остава ръчна работа,за сажаление! :)

http://niki7010.snimka.bg/tuning/toyota-djanti.573809

Това приблизително е историята на една джанта!

http://vbox7.com/play:f028224d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, ефекта е поразителен! Какви препарати ползваш и горе долу каква е цената за полиране на една джанта? :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам шкурки и паста на калъпи спецялно за високо оборотни машини! За цена мога да говоря,едва когато видя какво ще се полира!!! Може да варира от 30 до 120лв. Много зависи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Започнах да се занимавам с полиране на джанти и други детаели! За целта си направих и две машинки за финалното полиране,разбирасе там кадето е възможно! Подготовката си остава ръчна работа,за сажаление! :)

http://niki7010.snimka.bg/tuning/toyota-djanti.573809

Това приблизително е историята на една джанта!

http://vbox7.com/play:f028224d

Ако беше оставил и кординати ,нямаше да е лошо! (град,телефон)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От чисто любопитство питам - колко време седи с такъв блясък джантата след полирането?Доколкото знам тънкият защитен филм който се образува на алуминият изглежда жълтеникав, или пък бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство питам - колко време седи с такъв блясък джантата след полирането?Доколкото знам тънкият защитен филм който се образува на алуминият изглежда жълтеникав, или пък бъркам?
Има препарати които го предпазват от окисляване! Ако не ги миеш с безконтактно може спокоино да си седят така и година!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е верно,аз съм си правил така джантите и после ги лакирах с качествен лак.Държат мнооого повече отколкото да ги оставяш така.Според мен е недопустимо да ги оставяш без лак [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е верно,аз съм си правил така джантите и после ги лакирах с качествен лак.Държат мнооого повече отколкото да ги оставяш така.Според мен е недопустимо да ги оставяш без лак [-X
Не ги оставяш а ги пръскаш с препаран на базата на нанотехнология,за да се запазят лъскави!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Супер smile001 но предполагам не се въртят само на тази машинка а има и ръчна обработка за ръбчетата и прочие. Така казано немога ли да си ги направя с флексито само че с подходящи приставки и някоя друга шкурчица smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер smile001 но предполагам не се въртят само на тази машинка а има и ръчна обработка за ръбчетата и прочие. Така казано немога ли да си ги направя с флексито само че с подходящи приставки и някоя друга шкурчица smile021

Ръчна работа има колкото искаш!!!!! Всичко преди да се качът на машината се прави на ръка! С ъглшлайф не ти го препоръчвам,защото малко някаде да задържиш или опреш в повечко,повърхноста се вкопава и изкривява и няма оправяне след това!!! На ръчичка се търка до припадък!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.