Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кората на "А"-колонката


angel_m

Recommended Posts

Днес(в този слънчев ден) реших да си сменя зимните с летните гуми.Всичко мина добре.Колата беше мръсна и отидох на мивка да покажа боядисаните джанти smile001 .Момчетата я измиха отвън......почнаха вътрешното и след 5 мин. идва единия и ми казва:Пич пластмасовата пластинка(държача за пропуските) на предното стъкло се извади(на мен ми стана лошо)Отидох и погледнах-да беше счупено.....

Въпроса ми е,ако в ЕТ го сменят утре-трябва да се сваля предна дясна кора с аербега на колонката,дали ще има проблем с шума или аербега?Горе-долу каква сума биха ми взели,ката самата пластмаса е 2,70лв.?

Благодаря и лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега спокойно тия кори ги свалям със затворени очи няма да имаш проблем със нищо.отиди вземи си пласмаската и ги помоли да тия сложат става за 1 мин има 1болче и тва е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.