Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За съжаление и аз станах участник в ПТП


pvatanasov1

Recommended Posts

Здравейте,

вчера и аз бях въвлечен в ПТП. На мене ми няма нищо, но другия водач пострада доста. Тук е момента да похваля Шкода за сигурния автомобил, който са разработилли. Излезнах от колата с две драскотини и с болка в ключицата от колана. Всички видове системи за сигурност се задействаха и аз съм ок. smile126 smile126 smile126 . Колата е на лизинг с всички видове застраховки и ще поемат всички разходи по възстановяването и. Проблема е, че това ще отнеме поне месец и въпроса ми е имам ли право на служебен(оборотен) автомобил от ЕТ. Колата ми е крайно необходима и трябва да знам дали те трябва да ми дадът или да си търся друго ршение. Прочетох договора за лизинг и до колкото разбирам нямам право, но все пак реших да попитам ако някой има опит в това.

 

Благодаря и карайте безкрайно внимателно ... особено в градовете!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вчера и аз бях въвлечен в ПТП. На мене ми няма нищо, но другия водач пострада доста. Тук е момента да похваля Шкода за сигурния автомобил, който са разработилли. Излезнах от колата с две драскотини и с болка в ключицата от колана. Всички видове системи за сигурност се задействаха и аз съм ок. smile126 smile126 smile126 . Колата е на лизинг с всички видове застраховки и ще поемат всички разходи по възстановяването и. Проблема е, че това ще отнеме поне месец и въпроса ми е имам ли право на служебен(оборотен) автомобил от ЕТ. Колата ми е крайно необходима и трябва да знам дали те трябва да ми дадът или да си търся друго ршение. Прочетох договора за лизинг и до колкото разбирам нямам право, но все пак реших да попитам ако някой има опит в това.

 

Благодаря и карайте безкрайно внимателно ... особено в градовете!!!!!!

 

При гаранционно събитие да, при ПТП не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при гаранционно трудна работа да ти дадат служебна ама пробваи ти си с по горен клас от нашите коли могат да ти дадат и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eйййй какво стана бе човек?

Много съжалявам...

Няма да ти дадат оборотен автомобил. Търси рент а кар.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.