Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно ..


momcheto_s_favorita

Recommended Posts

Колеги, наскоро забелязах едно нещо на мойто шкоде. Тъй като правих тръбичката доло, че ми протичаше течност, после и сменвах и една друга част (маркучите където влизат в парното .. намира ми се точно до акумулатора) .. и от тогава като е запаля да работи на място и отворя предния капак и се чува едно бълбукане на течността, но не мога да разбера точно от къде се чува. Според от какво може да е това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро забелязах едно нещо на мойто шкоде. Тъй като правих тръбичката доло, че ми протичаше течност, после и сменвах и една друга част (маркучите където влизат в парното .. намира ми се точно до акумулатора) .. и от тогава като е запаля да работи на място и отворя предния капак и се чува едно бълбукане на течността, но не мога да разбера точно от къде се чува. Според от какво може да е това ?
колега може да има въздох в системата пробваи да я запалиш и отвори капа4ката на казан4ето да поработи 15 20 минути и трябва да запре да балбука и моята беше тъи и се оправи успех
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от тогава като е запаля да работи на място и отворя предния капак и се чува едно бълбукане на течността, но не мога да разбера точно от къде се чува. Според от какво може да е това ?

Газова има ли ? Ако има отвори капачката и виж има ли миризма на газ в разширитела :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.