Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проект skoda 120l "Оскар"


Recommended Posts

А кога ще се захванеш с външния вид на колата, като гледам май има доста работа по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Само ще те помоля като почнеш да правиш задните дискови спитачки, да снимаш подробно. Ще е много яко.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес по отърках малко новите предни спирачни супорти на Оскар.

Нямам още снимки на вентилираните дискове чакам дами направят дистанционните фланци понеже са малко по плитки от тези на 120-ката.

post-6262-138453314414_thumb.jpg

post-6262-138453314417_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Това е причината която провали идването ми на Соколския манастир с Оскар post-6262-138453317441_thumb.jpg

Сега се чудех кво да правя и мислех да сложа по големи бутала 77 мм,но не издържам без колата и май ще и сложа нов комплект РБС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 10 месеци по-късно...

Монтирах вентилираните дискове ,но нямах възможност да снимам.Разликата с оригиналните е огромна сега трябва и едни дискове и за отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво браво, буталата 136 от турските ли са ? защото аз такива счуупих по същия начин после турнах оргинални със по малко тежести в делкото и няма грижи засега !
0412em_01_z+cylinder_head_porting+.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз сега карам без вакумния регулатор,но и мисля да сложа безконтактното запалване.Буталото не го знам какво е,но буталото е с равно чело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е малко погрешно -да правиш тунинг пък да връщаш аванса чрез по-малки тежекти или по-твърди пружини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е малко погрешно -да правиш тунинг пък да връщаш аванса чрез по-малки тежекти или по-твърди пружини

Еи печка каде съм написъл че аванса е по малак :lol: тва че тежестите са по малко неозначава че статичния е намален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по малко тежести в делкото за мен означава по-малко центробежно отклонение на аванса и следователно по-малък....нещо не съм разбрал явно...ма и ти си като мене-с ченгел да ти вадят думите от устата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Колеги намерих човек който изработва бутала и сегменти във Варна.Някой да е чувал нещо за качеството май се казва Дилян или Диян ли беше месе сещам.

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.