Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за стартер на Фелиция 1.6


b.4er

Recommended Posts

Здравейте колеги! Колата ми е Фелиция 1,6/ 55KW.

Без никакъв намек, изведнъж не поиска да запали? Оказа се,че стартера е дал фира. по точно,

зъбното колело което трябва да се зацепи за венеца се е отделило. Майстор Иван го ремонтира

но само за осем стартирания. Пак го ремонтира ими препоръча да си търся друг.

Питам : може ли да се монтира стартер от 120 на моя двигател? То не че имам 120-ков,но се надявам да го намеря по тънко. Ако пък някой има-да се обади на 0897326575. БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати поздрави на майстор Иван и отиди някъде където си разбират от работата. Каза ли ти какъв е всъщност проблема или и той не знае? Каквото и да се е случило на стартера е по евтино да си го оправиш отколкото да слагаш нов. Пиши и откъде си. Ако пък си решил да го сменяш имам няколко оригинални нови на промоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и извинявайте за офф-а,но ми е трудно да си предтсвя този проблем - да се откачи зъбчатката на стартера,която зацепва за маховика a80901a7eb3e8465e38b6edee525c69a.gif .По-скоро би се счупила оста или да се изронят самите зъби на зъбното колело smile048 .

 

Ейййй,заради две четки или една втулка сега човека цял стартер требе да пазари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички! Благодаря за вниманието, искам да поясня, че оста заедно със зъбчатката излиза напред и не се прибира назад.Накрая на оста има каналче за нещо може би зегерка или не знам кокво. Предполагам, че каналчето е много плитко. Мисля когато се откачи пак, да занеса оста със зъбчатката на стругар да оформи каналчето ида слагам по голяма зегерка или кокто се казва там. Отказвам се да купувам цял стартер.

Още веднъж БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.