Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Чешката сглобка" стана на 1300 км.


1.8 T

Recommended Posts

Ето я красавицата, малко късно пускам снимки , но това е за да няма уроки, а и за да изкажа впечатления.

Скоро ще приложа материали зa "вътрешна консумация", с които надявам се да съм полезен на собствениците на Йети.

Имаше проблеми относно залепването на лайстните , но след набавянето на точния кит от Чехия, нещата май са както трябва smile126 .

Иначе "сглобката" надмина очакванията , дори и да бях карал няколко пъти тестово Йети 1.8 tsi. , уникален мотор и еднa отличнa настройка на шасито. (Сравнявам с предишната ми Октавия L&K 1.8 Т)

Първите 10+10 мото часа я галих като коте smile168 , според указанията на приятели инженери, но сега вече не я жаля, особено на ниските предавки. А и тя вече почна да си иска своето.....

 

Поздрави на всички Шкода фенове!

post-6957-138453291073_thumb.jpg

post-6957-138453291319_thumb.jpg

post-6957-138453291322_thumb.jpg

post-6957-138453291328_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито и безаварийно!

И на следващата среща на НИМ те чакаме с Йети-то,да почерпиш! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни километри! Благородно завиждам за черната красавица :oops:

 

:smt017 ,а дали вози като кораб?

 

Yeti вози учудващо стегнато. Усеща се почти като лека кола на пътя и определено обича завоите, нищо общо с повечето SUV-ове демек. Това ми направи много приятно впечатление като карах за пръв път Йети. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Много безаварийни километри и само радост да ти носи йетито. :smt017

Аз моята още я чакам, а търговеца и днес ми каза че още няма информация. Колега ти колко време чака автомобила?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на форумците и благодаря на всички за поздравленията!

 

До Coverdale и MasterOne - При възможност ще съм там и ще почерпя, особено ако някой обещае да ме снабди със стикер на клуба smile048

 

До Micyri - клатушкане на море ще ми хареса само ако съм в нея на борда на ферибот smile092 , поздрави на брат ти!

 

До Gogata - тествах всякакви SUV , мисля че Yeti най-отговаря на вкуса на карал и кефил се максимално на Octavia 1.8 T

 

До Dio - дойде за 2.5 месеца, дори и да бяха обявили 4 м. Доколкото чета в Briskoda форума, всичко зависи от търсенето на съответните двигатели в рамките на VW групата. 1.8 тси май е най-непопулярния за Йети и идва най-бързо..... :-k

Както и да е, пожелавам да дойде възможно най-скоро, а ако искаш, мога да ти дам синтезирани инструкции за разработката на твоя мотор, консултирал съм се само и единствено с инженери с главно "И" smile035

 

Със здраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

........., а ако искаш, мога да ти дам синтезирани инструкции за разработката на твоя мотор, консултирал съм се само и единствено с инженери с главно "И" smile035

 

Колега ще съм ти много благодарен ако дадеш тези инструкции и то тук smile126 , че ползващите ги ще се множим то е ясно(не само аз имам добър вкус ;) ) С колко ключа идва автомобила(на мен ще ми е за първи път)

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колко ключа идва автомобила(на мен ще ми е за първи път)

Поздрави.

 

С два. Ако е лизингова, единият остава в лизингодателя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота, тъмна кола със светъл салон. Да я караш със здраве и само да те радва :-) Честито за красавицата.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Dobri, Gogata, Octavia 1.9 tdi i Simichoil за поздравите и пожеланията.

 

Хиляди безаварийни километри и само радост с автомобилите , носещи зелената стрела . smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма красавица, колега. Поздравления. smile126 Желая ти стотици хиляди безаварийни километри, или поне докато ти омръзне да си я караш със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма красавица, колега. Поздравления. smile126 Желая ти стотици хиляди безаварийни километри, или поне докато ти омръзне да си я караш със здраве :)

 

Благодаря колега, и твоята Octavia не "лъже" изобщо.... smile035 , всъщност Октавия и Superb са ми били винаги на душата , харесвам тип "лимузина" , но реалноста ме принуди да мина на 4x4 и по-висок просвет. Скаута беше вариант, но ми се стори (1.8 тси) по-муден , обясниха ми че това било заради предавателните числа.....

 

Със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, безаварийни километри ти желая.

 

Със здраве да си караш новата придобивка.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Със здраве да си я караш и много да те радва колицата. Наистина е красавица с този светъл салон. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма красавица, колега. Поздравления. smile126 Желая ти стотици хиляди безаварийни километри, или поне докато ти омръзне да си я караш със здраве :)

 

Благодаря колега, и твоята Octavia не "лъже" изобщо.... smile035 , всъщност Октавия и Superb са ми били винаги на душата , харесвам тип "лимузина" , но реалноста ме принуди да мина на 4x4 и по-висок просвет. Скаута беше вариант, но ми се стори (1.8 тси) по-муден , обясниха ми че това било заради предавателните числа.....

 

Със здраве

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, милиони безаварийни ти пожелавам с звяра и много да те слуша.

Най-накрая още един 1.8TSI екземпляр във форума.

 

При мен километрите са към 9000 и след 6-7 километра определено двигателя се поотпуши още малко. Усеща се разлика особенно при по-високите обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.