Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лоша миризма от парното


Bobeca

Recommended Posts

И при мен се появи лоша миризма от парното, но за разлика от всичките други теми, при мен се появи вчера след като минах през кв.Драгалевици.15 минути преди това нямаше проблем, но изведнъж в Драгалевци ми засмърдя ужасно.Помислих, че миризмата идва от вън, но днес като пуснах парното пак миришеше!Въпроса ми е възможно ли е да е влезнала мръсна вода от някъде?Климатика не съм го пускал от миналото лято, а парното го пускам почти всеки път.И на топло и на студено се усеща тази миризма на крака.Филтрите за 2-те години от както я имаме не са сменяни.За сега мисля да взема спрей, но ако може първо да ми кажете къде да погледна за влезнала вода и къде се намира вторият филтър (този под жабката го знам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си филтъра под жабката и после ползвай спрея. Принципно този филтър се сменя поне веднъж годишно, а не както ти пише в сервизната книжка. Нямаш си идея колко боклуци и прах събира за 6-7 месеца. Аз моя го сменям пролет и есен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтрите за 2-те години от както я имаме не са сменяни.
=D>

 

Валдо, ти като пребивавал в Габрово не си ли се научил да си изтупваш филтъра? smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите!Просто бях много учуден как така изведнъж докато си карам на парно ще замирише?Помислих, че от големите реки през които минах, е влезнала вода от някъде.Явно е от по-влажният въздух.

Днес ще отворя филтъра да го погледна а пък през седмицата ще взема спрей и нов филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е оправено и сменено! :D

Миризмата изчезна още в понеделник след като я карах няколко часа със свалени прозорци и парното на максимално силно, на най-топло.Вторник и сряда колата си седя в гаража, а в четвъртък, пуснах веднага парното и нямаше абсолютно никаква миризма!

Вчера пък ходих до ЕТ за годишна инспекция и ми смениха и филтрите.

Мерси на всички за коментарите!

 

PS:Погледнах филтрите и видимо нямаше боклуци между ребрата.Очаквах много по-лоша гледка, но явно гаражът и малкото каране (2 години и 20 800 km), са причините за това.

 

smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.